سرمایکس
video thumb

یک کارشناس اقتصادی: خریداران بیت کوین منتظر نابودی سرمایه شان باشند

امروز در دیجیاتو خبر پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین تا ۴۰۰ هزار دلار را منتشر کردیم. علی رغم اینکه این خبر برای سرمایه گذاران می تواند خوشایند باشد، ولی به گفته «اندرو بِیلی» (Andrew Bailey) مدیر اجرایی FCA، (نهاد قانون گذار در زمینه قوانین خدمات مالی در بریتانیا) افرادی که قصد سرمایه گذاری در بیت کوین را دارند، باید آماده از دست دادن تمام سرمایه خود در آینده باشند.

بیت کوین هیچ پشتوانه دولتی ندارد

به عقیده بِیلی دلیل ریسک سرمایه گذاری در بیت کوین به ماهیت آن بر می گردد؛ از آنجایی که این ارز هیچ پشتوانه دولتی ندارد، گزینه معقولی برای سرمایه گذاری نیست. او ریسک سرمایه گذاری در بیت کوین را معادل با قمار کردن می داند.

با این حال علاقه به سرمایه گذاری سازمانی یا شخصی در ارز های دیجیتالی

همچنین دیروز در دیجیاتو گفتیم که بر اساس گزارش ها، برخی از شرکت های خدمات تأسیسات بریتانیایی که نامشان فاش نشده، اعتراف کرده اند که پرداخت بیت کوین به هکر ها را به عنوان یک روش راحت تر و کم هزینه تر برای حل مشکلات ناشی از باج خواهی هکرها در نظر داشته اند.

به زودی با استخراج تمام بیت کوین ها، عصر یخبندان این پول مجازی فرا خواهد رسید

با توجه به اینکه پروتکل بیت کوین به گونه ای بنا شده که مجموعاً ۲۱ میلیون واحد از آن قابل استخراج خواهد بود، به نظر می رسد در آینده با استخراج تمام ارزهای آن و فرا رسیدن عصر یخبندان این پول مجازی، به مرور از شدت افزایش ارزش آن کاسته خواهد شد.

پیش از این «جیمی دیمون» (Jamie Dimon) مدیر ارشد اجرایی موسسه مالی JPMorgan ارز های رمز پایه را نوعی کلاهبرداری و شیادی خوانده بود که فقط توسط تبهکاران استفاده می شود و نهایتاً حباب قیمت آنها شکسته خواهد شد. او مدتی پس از آن اعلام کرده بود که اگر رشد پول های مجازی به روند کنونی شان ادامه دهند دولت ها به کار آنها پایان خواهند داد. دیمون همچنین معتقد بود که این پول ها از هیچ، درآمدزایی می کنند و به هیچ ارزشی ندارند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version