طی سالیان اخیر براثر عوامل مختلفی از جمله تورم و تلاش برای حفظ ارزش دارایی‌ها، خرید و فروش دلار در میان مردم کشور رواج پیدا کرده است و در این بین پرفکت مانی به دلیل عدم پیروی از تحریمات به گزینه مناسبی برای انجام معاملات دلاری کاربران ایرانی تبدیل شده است.

کاربران به کمک این شبکه پرداختی می‌توانند دارایی خود را به پول‌های دیجیتال جهانی مانند دلار تبدیل کنند و سپس همانند ارز‌های بلاک چینی، آن‌ها را منتقل کرده و یا از آن‌ها در پرداخت‌های خود استفاده کنند. خرید پرفکت مانی یک سیستم مالی کاملاً ایمن و قابل اطمینان است که تا به امروز بدون مشکل به کاربران ایرانی نیز خدمات داده است و بدون نیاز به مدارک جعلی و دیگر موارد، هرکسی می‌تواند در آن ثبت نام کرده و از خدمات دیجیتال آن بهره‌مند شود.

دلار، یورو، طلا و بیت کوین از جمله دارایی‌هایی هستند که کاربران با پرفکت مانی امکان انجام سفارشات، نگهداری و انتقال آن‌ها را دارند. امروزه با پشتیبانی گسترده از دارایی‌های پرفکت مانی در صرافی‌های ایرانی مانند سرمایکس، خرید و فروش ارز‌های دیجیتال آن به راحتی قابل انجام است.

با توجه به جامعه بزرگ استفاده‌کنندگان پرفکت مانی و محبوبیت این شبکه پرداختی در کشور ما، صرافی سرمایکس در خدمتی منحصر به فرد و برای اولین بار در میان صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی این امکان را فراهم کرده است تا کاربران به طور مستقیم از دارایی‌های پرفکت مانی خود برای خرید ارز دیجیتال استفاده کنند.

بنابراین، کاربران صرافی سرمایکس می‌توانند بدون نیاز به تبدیل دارایی‌های پرفکت مانی خود به ریال، در هنگام خرید ارز دیجیتال گزینه درگاه پرفکت مانی را انتخاب کرده و به طور مستقیم از حساب پرفکت مانی خود هزینه را پرداخت کنند. این موضوع علاوه بر افزایش سرعت انجام معاملات، منجر به کاهش هزینه و کارمزد‌های کاربران نیز می‌شود.

آموزش خرید ارز دیجیتال با پرفکت مانی

 

برای خرید ارز دیجیتال با پرفکت مانی، در ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید و سپس از منوی پیشخوان، گزینه “خرید و فروش ارز دیجیتال” و سپس “خرید سریع” را انتخاب کنید.

"خرید و فروش ارز دیجیتال" و سپس "خرید سریع"

در صفحه بعدی، ارز دیجیتال مورد نظر خود را به کمک کادر جستجو پیدا کرده و سپس گزینه “خرید از سرمایکس” را انتخاب کنید.

خرید از سرمایکس"

حال کافی است تا مقدار ارز دیجیتالی که می‌خواهید خریداری کنید را در بخش مشخص شده وارد کنید تا قیمت نهایی به شما نمایش داده شود. با بررسی دقیق داده‌های نمایش داده شده، گزینه “مرحله بعد” را انتخاب کنید.

"مرحله بعد"

در صفحه بعدی، در بخش “انتخاب درگاه بانکی” گزینه “درگاه پرفکت مانی” را انتخاب کنید تا جزئیات آن و مقداری که باید در درگاه پرفکت مانی پرداخت کنید به شما نمایش داده شود. با بررسی دقیق این داده‌ها، گزینه “خرید” را انتخاب کنید تا به درگاه پرفکت مانی منتقل شوید.

"خرید"

پس از ورود به درگاه، به حساب خود وارد شوید و پرداخت را نهایی کنید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز، به صرافی سرمایکس بازخواهید گشت و سفارش خرید شما پردازش می‌شود.

در هر مرحله در صورت بروز هرگونه سؤال یا مشکل، تیم پشتیبانی حرفه‌ای سرمایکس از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین و تیکت به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته پاسخگوی شما است.