افزایش ارزش بیت کوین در سال های اخیر به تولد نسل جدیدی از میلیونرها منجر شده که اغلب سن و سال چندانی ندارند. یکی از این افراد و شاید جوانترین آنها «اریک فینمن» است که عقیده دارد هنوز هم می توان از این راه به ثروت فراوان دست پیدا کرد.

او در ۱۲ سالگی احساس کرد که اهل درس و مدرسه نیست و به همین خاطر  با پدر و مادرش شرط بست که اگر تا قبل از ۱۸ سالگی میلیونر شد به دانشگاه نرود.

فینمن سپس ۱۰۰۰ یورویی را که مادربزرگش برای مخارج تحصیل به او داد بود صرف خرید بیت کوین کرد که آن زمان تنها ۱۰ یورو قیمت داشت. همین سرمایه گذاری باعث شد که وی چند سال بعد میلیونر شده و از ادامه تحصیل معاف شود.

او که اکنون ۱۹ ساله است در سال های اخیر مشغول تجارت ارزهای مجازی

کاهش قیمت پول های مجازی مقطعی است و بازی را تغییر نمی دهد. مردم به ارزهای مجازی علاقه پیدا کرده اند و به سرمایه گذاری در این بازار ادامه می دهند

وی با یادآوری موارد متعدد کاهش قیمت بیت کوین در گذشته و بازگشت دوباره آن به کانال صعودی،  فروختن این ارزها را در حال حاضر بزرگترین اشتباه ممکن می داند.

این جوان میلیونر به علاقمندان پول های مجازی توصیه می کند که تا قیمت ها به میزان قبلی برنگشته به خرید ارزهای مجازی مبادرت کنند:

این بازار در حال حاضر چندان توسعه پیدا نکرده و سرمایه نیم تریلیون دلاری موجود در آن نسبت به دارایی های دیگر چشمگیر نیست، بنابرین از نظر من اگر از سرمایه گذاری در آن خودداری کنید گناه اینکه در ده سال آینده میلیونر نشده اید به گردن خودتان است.

وی با اشاره به گسترش انواع مختلف ارزهای مجازی تاکید می کند که در خرید ارز باید به سراغ گزینه هایی مثل بیت کوین و مونرو رفت که کارایی خود را نشان داده اند.