سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

میزان سختی این بازی مستقل با بالا و پایین رفتن ارزش بیت کوین تغییر می کند

بیت کوین

این بازی دارای سیستم سختی هوشمندی است که میزان آن با بالا و پایین رفتن ارزش بیت کوین تغییر می کند. در صورتی که این پول مجازی

در حالتی که ارزش بیت کوین در حال صعود است، بازی دشوارتر می شود اما امکان غارت منابع برای شما بیشتر و بهتر خواهد شد و ازای آن باید با دشمنان سخت تر مبارزه کنید.

این ایده جذاب، باعث می شود تا ارزش بیت کوین در زمان های متفاوت، گیم پلی بازی را تغییر داده و وضعیت سرگرم کننده ای را رقم بزند. اگر قیمت بیت کوین به مقدار زیادی سقوط کند، قطعاً بازی بسیار آسان خواهد شد اما این موضوع برای هیچ کسی مناسب نیست و در این صورت هیچ غارتی در بازی وجود ندارد.

بیت کوین و بازی مستقل

این روش جذابی است که باعث می شود تا رسانه های زیادی در مورد این بازی شروع به نوشتن کنند و همین موضوع افراد بیشتری را با بازی Imperatum خواهد کرد.

با توجه به بزرگی بی حد و اندازه استیم و تعداد عناوینی که هر روزه در آن منتشر می شوند، شناساندن یک بازی مستقل به کاربران این پلتفرم مجازی کار سختی است و در بسیاری از روند ها، روش های جذب مخاطب به درستی کار نمی کنند اما این بازی به ساده ترین روش، به هدف خود در این زمینه رسیده است.

البته امیدواریم تا این بازی در آینده ای نزدیک بیشتر به دلیل سرگرم کننده بود و المان های جذاب دیگری که در خود جای داده است، شناخته شود و تنها دلیل شهرت آن، پول مجازی بیت کوین نباشد.

شما می توانید از این جا به صفحه استیم بازی دسترسی پیدا کنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version