video thumb

صرافی ارز دیجیتال بیتمکس اقدامات ضد پولشویی و نظارت بر معاملات را افزایش می‌دهد

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که بیتمکس (BitMEX)، یکی از بزرگ ترین پلتفرم های معاملاتی بیت کوین

طبق یک پست وبلاگ منتشر شده از سوی بیتمکس، این صرافی برای بهبود نظارت بر معاملات و قابلیت های تراکنش های ضد پولشویی با شرکت Eventus Systems همکاری کرده است.

طبق این اعلامیه، فناوری Eventus Validus در فرآیندهای ضد پولشویی و نظارتی بیتمکس ادغام می شود تا “محیط تجاری امن و مطمئنی” را برای کاربران خود فراهم کند. در این پست وبلاگ آمده است: “ما قادر خواهیم بود تا بازیگران بد را به طور موثرتری غربال کنیم و نظارت بر فعالیت های تجاری غیرمجاز را در بستر بیتمکس افزایش دهیم.”

مالکوم رایت (Malcolm Wright)، مدیر ارشد انطباق در بیتمکس که اخیراً استخدام شده است، خاطرنشان کرد که انتخاب Eventus بخش مهمی از برنامه های این شرکت برای توسعه بیشتر توانایی های انطباق آنهاست. وی در این خصوص عنوان کرد:

“انتخاب Eventus بخشی از تعهد ما برای دستیابی به این چشم انداز است زیرا ما ابتکارات امضا مانند برنامه تأیید کاربر خود را اجرا می کنیم.”

آخرین اقدام ضدپولشویی بیتمکس تلاش دیگری برای افزایش روند انطباق آن است زیرا کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) آنها را با اتهامات کیفری روبرو کرده است.

در تاریخ ۱ اکتبر، کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده صرافی مشتقات بیتمکس را به دلیل استفاده از یک سیستم معاملاتی ثبت نشده و نقض مقررات ضد پولشویی متهم کرد. در کنار اتهامات کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده ، وزارت دادگستری همچنین استدلال کرد که بیتمکس نتوانسته برنامه های احراز هویت مشتری خود و برنامه های ضدپولشویی را اجرا کند و قانون رازداری را نقض می کند.

متعاقباً مدیران بیتمکس این ادعاها را رد كردند و ادعا كردند كه طبق معمول به كار خود ادامه خواهد داد اما این صرافی مدیر ارشد جدید انطباق را استخدام كرده و برنامه جدید راستی آزمایی KYC را به کارگیری کرده است. کاربرانی که برنامه KYC را کامل نکنند، پس از ۴ دسامبر سال ۲۰۲۰ نمی توانند از بیتمکس وجوهی را برداشت کنند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ