سرمایکس
video thumb

ارزش بیت کوین به زیر ۱۳ هزار دلار سقوط کرد

لیست عناوین این مطلب

ارزش ارزهای رمزپایه

ارزش بیت‌ کوین پس از یک دوره افزایش قیمت، در ۲۴ ساعت گذشته به میزان یک چهارم کاهش یافته و به زیر ۱۳ هزار دلار رسیده است.

پس از یک رشد سرسام‌آور در ابتدای ماه جاری میلادی که منجر به افزایش تقریبا دو برابری قیمت بیت‌ کوین از ۱۰,۲۴۰ دلار به ۱۹,۹۹۴ شد؛ اکنون ارزش این ارز رمزپایه‌ی محبوب در حال کاهش است.

قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته به میزان یک‌چهارم کاهش یافته است. به گزارش وب‌سایت کوین مارکت کپ، این ارز دیجیتال هم‌اکنون با قیمت ۱۲,۸۷۴ دلار مبادله می‌شود.

همان‌طور که معمولا در دنیای ریپل

هنوز هیچ دلیل مشخصی برای این افت قیمت وجود ندارد. اخیرا اخبار متعددی در مورد بیت‌ کوین – از جمله اعلام ارائه‌ی لایحه‌ی قانونی جدید ارز رمزپایه توسط روسیه – در حال انتشار است؛ با این حال، هیچ کدام از آن‌ها تأثیر منفی زیادی ندارند. یک احتمال دیگر می‌تواند مربوط به افزایش قیمت بیت‌ کوین کش و قرارگیری آن در فهرست وب‌سایت کوین‌بیس باشد. این ارز دیجیتال به‌عنوان یک جایگزین مناسب‌تر برای بیت‌ کوین، نظر برخی از افراد برجسته در جامعه‌ی ارزهای رمزپایه را به خود جلب کرده است. در هر صورت این کاهش قیمت به هر دلیلی که اتفاق افتاده باشد، احتمالا یک اصلاح قیمت به‌شدت مورد نیاز در بازار انفجاری ارزهای رمزپایه به‌حساب می‌آید.

Bircoin Price Charts

این اصلاح قیمت نزدیک به ۱۷۹ میلیارد دلار از مجموع ارزش بازار ارزهای رمزپایه (۴۷۱ میلیارد دلار) را از بین می‌برد.

این خبر هرچند ناخوشایند به نظر می‌رسد؛ اما نباید فراموش کنیم که قیمت بیت‌ کوین از ابتدای سال جاری میلادی ۱۳۰۰ درصد افزایش یافته و در مقایسه با یکم دسامبر، همچنان نزدیک به ۳۰ درصد بیشتر است. در حال حاضر، ارزهای رمزپایه به‌شدت بی‌ثبات هستند. چنین کاهشی پیش از این اتفاق افتاده بود و احتمال وقوع آن در آینده نیز وجود دارد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version