video thumb

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

سال ۲۰۱۷ برای سرمایه‌گذاران بیت‌ کوین سالی عالی و سودآور بود؛ چراکه ارزش پول رمزنگاری‌ شده مرزهای جدید را درنوردید و توجه بسیاری به خود جلب کرد.

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

سال میلادی گذشته را باید درخشان‌ترین سال برای بیت‌ کوین خواند و بر طبق یک نظرسنجی که توسط مؤسسه LendEDU انجام یافت و ۵۶۴ نفر از سرمایه‌گذاران آمریکایی بیت‌ کوین

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

شاخص سهام سرمایه‌گذاری بیت‌ کوین یا GBTC در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۷۰۰ درصد داشته؛ حال‌آنکه شاخص سهام S&P 500 حدود ۲۰ درصد و سهم SPDR GOLD حدود ۹ درصد افزایش یافته‌ است و این سه شاخص اصلی رشد بهتری نسبت به سهام iShares 20+ با ۶.۳۳ رشد داشته‌اند.

مایکل براون، تحلیلگر این نظرسنجی از مؤسسه LendEDU، معتقد است که وارد شدن بیت‌ کوین در مبادلات بورس باعث افزایش اعتبار ارز مجازی شده و به همین دلیل سرمایه‌گذاران بیت‌کوین نسبت به رشد ارزش آن در سال ۲۰۱۸ بسیار خوش‌بین هستند.

CME و  CBOE Global Markets به‌عنوان معتبرترین شرکت‌های بورس دنیا که بزرگ‌ترین معاملات بورس در ابن شرکت‌ها انجام می‌شود، سهام بیت‌ کوین را راه‌اندازی کرده‌اند و به سهام دیجیتال اجازه ورود به صف وال استریت دادند.

لانک میچل، مدیر تحقیق و توسعه First Frankin، می‌گوید:

همان‌گونه که سرمایه‌گذاران اولیه سهام خود را با قیمت‌های نجومی به شرکت‌های بزرگ فروخته‌اند. این سرمایه‌گذاران در آینده نیز این کار را انجام خواهند داد به همین دلیل رشد ارزش بیت‌ کوین هنوز در مراحل اولیه خود به سر می‌برد و می‌توان به آینده خوش‌بین بود.

وی می‌افزاید سرمایه‌گذاران شخصی که بخش کوچکی از بازار بیت‌کوین