سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
video thumb

ارز دیجیتال ای او اس (EOS)، خرید و کیف پول EOS!

مقدمه

ای او اس EOS یک پلتفرم متمرکز بر مبنای  است که برای پشتیبانی از کاربرد های غیرمتمرکز در مقیاس تجاری، با ارائه یکی از ویژگی های اصلی ضروری، به شرکت ها اجازه می دهد تا برنامه های بلاک چین را به شیوه ای شبیه به برنامه های مبتنی بر وب، ایجاد کنند. ارتباطات EOS و پردازش موازی، مقیاس پذیری را ارائه می دهند، در حالی که مدل مالکیت آن هزینه های معامله را حذف می کند. این ویژگی ها EOS را به یک رقیب جدی Ethereum تبدیل می کند (هرچند ICO  ای او اس واقعا از اتریوم پشتیبانی می کند).

پشتیبانی

ای او اس EOS از سود اثبات شده از سهام استفاده می کند و توانایی رفع اشکالات و تغییرات را با توافق فوق العاده ای ارائه می دهد. این پروژه توسط بلاک چین VIP  پشتیبانی می شود. ۲۰ درصد توکن های ای او اس در طی ۵ روز اول در فروش ۳۴۱ روزه با قیمت حدود ۱۸۵ میلیون دلار در ETH فروخته شد. (و ۱۰٪ آن برای block.one محفوظ است). ساختار فروش توکن اینچنین است که ۷۰٪ باقی مانده (یعنی اکثریت) توکن های EOS، تولید و به بازار عرضه می شود.

تاریخچه ای او اس

ای او اس توسط Dan Larimer بنیان گذار و خالق Bitshares و همچنین Steem آغاز شده است. Steem و Bitshares دو پلت فرم موفق در ارز های دیجیتال هستند و هنوز هم اجرا می شوند، به این معنی که این بنیانگذار در حال حاضر دو مورد مطالعات موردی را انجام داده است. ای او اس برای اولین بار توسط Dan در Consensus 2017 با راه اندازی ICO اعلام شد. این سکه پس از آن در بسیاری از مبادلات که از ۵ دلار در راه اندازی آغاز شده بود، در حدود ۴۸ دلار فروخته شد و اکنون در رتبه ۱۳ ارزهای دیجیتال و ۱۲٫۱۸ دلار مبادله می شود.

راحتی و امنیت

ای او اس EOS، توسط block.one که یک سیستم عامل مبتنی بر بلک چین است، برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی در سطح تجاری با ارائه تمام قابلیت های اصلی (از جمله پایگاه داده ها، حساب های با مجوز، برنامه ریزی، احراز هویت، و ارتباطات بین نرم افزار و اینترنت) طراحی شده، در نتیجه توسعه دهندگان را قادر می سازد تا با منطق در کسب و کار خاص تمرکز کنند. EOS.IO نرم افزاری است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا برنامه های بلاک چین را شبیه به برنامه های موجود مبتنی بر وب، با استفاده از یک معماری مشابه با چارچوب وب، به کار گیرند.

ویژگی ها

دو ویژگی وعده داده شده از EOS واقعا توجه همه را جلب کرده است: ۱٫ از بین بردن هزینه های معامله (از طریق یک مدل مالکیت که به موجب آن کاربران صاحب و مجاز به استفاده از منابع متناسب با سهم خود، به جای پرداخت هر معامله می شوند) و ۲٫ مقیاس پذیری که می تواند میلیون ها تراکنش را در ثانیه با پردازش موازی و غیر همزمان انجام دهد). هزینه های بالا از ضعف های مهم اتریوم

تفاوت با اتریوم

در حالی که اتریوم به عنوان ارز مبتنی بر پروتکل برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز، پردازش معاملات و تشکیل DAOS در شبکه استفاده می شود – EOS با هدف تبدیل شدن به یک نسخه سریع تر و کارآمدتر از آن است. ارز دیجیتال  EOS یک پلتفرم سری عتر برای Dapps است که توانایی پردازش معاملات را با بیش از ۵۰۰۰۰ بار در هر ثانیه دارد.

اقتصاد آزاد تجاری

در اتریوم شما هر زمان که یک معامله را انجام می دهید، هزینه های gas را پرداخت می کنید. پلت فرم EOS Dapp نیازی به هزینه های gas برای معاملات و استفاده از شبکه ندارد که به اطمینان از پذیرش آسان تر Hk کمک می کند.

EOS
EOS

چه کیف پول

MetaMask (افزونه مرورگر کروم)؛

MyEtherWallet

صرافی های زیر شناخته شده بود و  سازگار هستند:

مبادلات بیتکوین، مبادلات اتریوم، Jaxx، Coinbase، Poloniex، Bitstamp، Bitfinex و Cex.io.

برای خرید انواع ارزهای دیجیتالی و اطلاع از قیمت های لحظه ای و مناسب  می توانید از سایت معتبر Arzjoo.com استفاده کنید .

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version