video thumb

اپرا از شما در مقابل سو استفاده های کریپتو ماینینگ محافظت می کند

با رشد و محبوبیت ارزهای دیجیتال ، سایت های زیادی با درج کدها و اسکریپت های استخراج در صفحات سایت و استفاده ی غیرمجازی از CPU ی کامپیوترها یا گوشی هایی که به این وب‌سایت ها وارد‌ می‌شوند، درآمد زیادی بدست می‌آورند. این سایت ها علاوه بر کند کردن سرعت دستگاه باعث کاهش عمر باتری و CPU نیز می‌شوند.

 

 

سه هفته پس از آن که اپرا قابلیت حفاظت از استخراج ارزهای دیجیتالی

برای قابلیت جدید جلوگیری از استخراج

اسکریپت‌های استخراج ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین (یا استخراج مونرو) می‌توانند مصرف CPU گوشی هوشمند شما را تا ۱۰۰ درصد بالا ببرند که باعث کاهش عمر باتری و پردازنده دستگاه شما شده و آن را در خطر خراب شدن قرار می‌دهد.

از آنجایی که هیچ قابلیت دیداری برای بررسی وضعیت گوشی خود در برابر سایت های استخراج وجود ندارد، در سایتی که شرکت اپرا ابجاد کرده است، اگر دستگاه شما به صورت نخواسته در حال استخراج ارزهای دیجیتال باشد، شما را مطلع می‌کند.

می‌توانید با مراجعه به سایت www.cyptojackingtest.com از طریق مرورگر موبایلی یا دسکتاپی خود، اطلاعات لازم را در این مورد ببینید. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از این سایت، باید از مرورگر اپرا استفاده کنید. با رفتن به این سایت، بر روی دکمه «Start» کلیک کنید. در صورت نصب نبودن اپرا روی گوشی شما ، می‌توانید از طریق همین سایت به صورت رایگان آن را دانلود کنید.