سرمایکس
video thumb

استیو وزنیاک از دلایل فروش بیت کوین های خود می گوید

علی رغم اینکه چندی پیش قیمت بیت کوین

وزنیاک قصد تجربه کردن این ارز دیجیتالی را داشته

وزنیاک، زمانی که ارزش هر واحد این پول دیجیتالی تنها ۷۰۰ دلار بود، اقدام به خرید آن کرد. او در این مورد گفته که قصد تجربه کردن این ارز را داشته. وزنیاک زمانی که ارزش این پول دیجیتالی به حدود ۲۰ هزار دلار رسید تمام بیت کوین هایش را فروخت.

این کارآفرین در این مورد اعلام کرده که وقتی [ارزش این ارز دیجیتالی] بسیار بالا رفته به خود گفته که نمی خواهد یکی از آن افرادی باشد که دائم به اعداد نگاه می کنند و به آنها اهمیت می دهند. او گفته:

«من نمی خواهم چنین دلواپسی هایی در زندگی داشته باشم».

وزنیاک چند ماه پیش بیت کوین را تحسین کرده بود

البته این اظهار نظر او از این حیث جالب است که تنها مدتی پیش در اکتبر سال ۲۰۱۷ (مهر تا آبان سال جاری) او در رویدادی در لاس وگاس آمریکا بیت کوین را تحسین کرده بود، ولی حالا عقیده دارد که به اشتباه تصور می کرده این پول دیجیتالی می تواند به عنوان روشی برای پرداخت به کار برود. وزنیاک در ادامه گفته:

«هدف من این بود که به مکان هایی از جمله استکهلم (در سوئد) سفر کنم و به رستوران ها و هتل هایی بروم که تنها بیت کوین را قبول می کنند و من در سفرم تنها از بیت کوین استفاده کنم».

یادآوری می کنیم که پیش از این بسیاری از متخصصان نیز خبر از ترکیدن حباب قیمت بیت کوین داده بودند. همچنین «جورج سوروس» میلیاردر آمریکایی پیش از این پول های مجازی را یک «حباب معمول» و تنها تخمین هایی بر اساس نوعی سوء برداشت خوانده بود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version