video thumb

ممنوعیت خرید بیت‌کوین با کارت اعتباری توسط بانک لویدز بریتانیا

در روزهای اخیر ارزهای دیجیتال علی‌الخصوص بیت کوین اوضاع سختی را سپری می‌کنند. اکنون گروه بانکداری Lloyd`s Banking خرید ارزهای دیجیتال

این گروه بانکداری کنترل بانک‌های Lloyd`s Bank، Halifax، MBNA و بانک اسکاتلند را در اختیار دارد و ممنوعیت اخیر به دلیل سقوط قیمت بیت کوین ایجاد شده است.

قیمت بیت کوین در ماه اخیر از حدود ۲۰ هزار دلار تا کمتر از ۸ هزار دلار در روزهای گذشته سقوط کرده است.

به نظر می‌رسد این حرکت لویدز بانک پیروی از اتخاذ سیاست مشابه گروه‌های بانکداری JP Morgan Chase & co و Citigroup در ایالات متحده می‌باشد. این دو غول بانکداری ممنوعیت مشابهی را جهت جلوگیری از گرفتار شدن مشتریان خود به بدهی‌های سنگین در صورت ادامه‌ی سقوط قیمت بین کوین لحاظ کرده بودند.

بانک لویدز بریتانیا، خرید بیت‌کوین با کارت اعتباری را ممنوع کرد!

سخنگوی این گروه بانکداری در این خصوص اعلام کرد:

«در تمامی بانک‌های Lloyd`s Bank، Halifax، MBNA و بانک اسکاتلند ما هیچ گونه خرید ارزهای دیجیتال توسط کارت‌های اعتباری را قبول نمی‌کنیم»

این بانک‌ها جهت جلوگیری از خرید و فروش‌ ارزهای دیجیتال توسط کارت‌های اعتباری، یکسری از ممنوعیت‌ها را بر روی کد‌های مورد استفاده در ترید پیاده‌سازی کرده اند. در حال حاضر دیگر بانک‌های بریتانیا هنوز برنامه‌هایی برای معرفی ممنوعیت مشابه اعلام نکرده اند اما با توجه به نوسان شدید بازار این امر کاملاً محتمل به نظر می‌رسد.

برای خرید ، اطلاع از قیمت های لحظه ای انواع ارزهای دیجیتالی و کسب اطلاعات درباره ی ارزهای مجازی به سایت ارزجو مراجعه کنید.
جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ