سرمایکس
video thumb

۳۰ آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ – بخش چهارم

در پی یافتن برترین آلت کوین ۲۰۱۸ می‌باشید؟ با بخش چهارم و پایانی معرفی ۳۰ آلت کوین برتر در ماینینگ کوین در خدمت شماییم. ما احتمال می‌دهیم که برترین آلت کوین ۲۰۱۸ یکی از این ۳۰ ارز رمزپایه باشد، شاید هم حدس ما درست بود!

سلب مسئولیت: این مطلب صرفاً نظر ما است و نباید آن را به عنوان یک مشاوره مالی یا سرمایه گذاری در نظر بگیرید. همیشه روی چیزی سرمایه گذاری کنید که در مورد آن تحقیقات کاملی انجام داده باشید و بتوانید از تصمیم خود دفاع کنید.

سالت به طور کلی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این آلت کوین به منظور دسترسی به خدمات وام استفاده می‌شود. پلت‌فرم سالت به صورتی کلی به عنوان یک سرویس وام‌دهی کار می‌کند و اعضا آن می‌توانند از ارزهای رمزپایه خود به عنوان وثیقه برای قرض گرفتن پول استفاده کنند.

این توکن تنها به منظور دسترسی به این سرویس مورد استفاده قرار می‌گیرد. سالت در حدود ۱۲۰ میلیون توکن دارد. به طور کلی اعضا باید سرمایه‌های بلاک چین خود را به عنوان وثیقه سپرده بگذارند و به جای آن پول نقد دریافت کنند. اگر آن‌ها نتوانند قرض خود را پرداخت کنند، دارایی‌های آن‌ها برای جبران این خسارت به فروش می‌رسد.

سالت حتی ممکن است صنعت بانکی را مختل کند، زیرا ارزهای رمزپایه به راحتی قابل انتقال می‌باشند. از سوی دیگر، بسیاری افراد ممکن است به علل مختلف (نظیر نرخ سود بالا یا کاغذبازی‌های سیستم بانکی) ترجیح دهند که از بانک‌ها وام دریافت نکنند. با این حساب، سالت هم دارای پتانسیل بالایی برای رشد است، هرچند که در طول عمر چندماهه خود نوسان زیادی (به جز فاصله دسامبر ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۸ که بیش‌تر ارزهای رمزپایه رشد داشتند) نداشته است. در زمان نگارش این متن، هر توکن سالت نزدیک به ۵ دلار ارزش دارد.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

معمولا از نئو به عنوان اتریوم چینی یاد می‌شود و به نظر می‌رسد که از حمایت قدرتمندی در بازار ارزهای رمزپایه برخوردار شده است. نئو در ابتدا با نام “انت شیرز” (Antshares) کار خود را آغاز کرد و پس از تغییر نام خود توانست به ارزش بالایی در بازار ارزهای رمزپایه دست پیدا کند. به طور کلی نئو یک پلت‌فرم برای پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند است و قابلیت‌هایی مشابه اتریوم دارد. نئو هم از ویژگی عرضه اولیه سکه (ICO) پشتیبانی می‌کند.

اگر شما یک توسعه‌دهنده باشید، می‌توانید با استفاده از زبان‌های C، C #، GO یا حتی جاوا با پلت‌فرم نئو کد نویسی کنید. این امر باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان برای ایجاد توکن‌های جدید بتوانند راحت‌تر عمل کنند.

با توجه به همکاری‌های فعلی نئو با چند شرکت بزرگ، این ارز رمزپایه یک پتانسیل بالایی دارد. نئو توسط یک تیم قوی به رهبری “دا هونگ فئی” هدایت می‌شود. همچنین، نئو ارتباط تنگاتنگی با آلت کوین گاز دارد که به آن هم می‌پردازیم.

نئو در سپتامبر ۲۰۱۶ با قیمت ۰٫۱۸ دلاری کار خود را آغاز کرد. این آلت کوین حتی تا ماه می ۲۰۱۷ به قیمت ۱ دلاری دست یافت. با این وجود، در مدتی کم‌تر از یک سال، هم اکنون قیمتی برابر با ۱۳۷ دلار دارد. نئو ارزش ۱۶۲ دلاری را هم تجربه کرده است.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

همان گونه که گفتیم، نئو و گاز در ارتباط نزدیک با یکدیگرند. هم نئو و هم گاز، هرکدام به ۱۰۰ میلیون توکن محدود می‌شوند. قیمت هر دوی این آلت کوین ها در ماه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. اگر شما نئو را نگه دارید، به طور کلی سهام خود را در بازار نگه داشته‌اید و حق رای خواهید داشت. سود این سهام نیز به صورت گاز پرداخت می‌شود.

به طور کل گاز با ذخیره سازی نئو تولید می‌شود و البته مقدار بسیار کمی گاز هم در هر بلوک پردازش شده در نئو ایجاد می‌شود. گاز برای کنترل شبکه نئو استفاده می‌شود. شرکت‌هایی که به اجرای برنامه در سیستم نئو تمایل دارند، باید هزینه‌ی آن را با گاز را پرداخت کنند. گاز مصرف شده و همچنین گاز تازه تولید شده به دارندگان ارز رمزپایه نئو بر می‌گردد. به عبارتی دیگر، گاز همانند سوختی برای تامین نئو عمل می‌کند. به این ترتیب، مقدار گاز در بازار همیشه کم‌تر از نئو است.

به دلیل ارتباط نزدیک گاز و نئو، هر دو با هم رشد قیمت را تجربه کرده‌اند. گاز از جولای ۲۰۱۷ کارش را با ۱٫۷۸ دلار آغاز کرد و هم اینک به قیمتی در حدود ۵۰ دلار رسیده است. اوج قیمت گاز ۸۵ دلار بوده است.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

اش پلتفرمی است که به خیلی شناخته شده نیست. با این وجود، اش مبتنی بر بلاک چینی است که هدف آن رقابت با نئو است. البته، اش در بازار بسیار ارزان‌تر است. هدف اصلی آن ایجاد برنامه‌های کاربردی برای به وجود آوردن دارایی‌های بلاک چین همانند توکن‌ها است. آن‌ها به خوبی از زبان جاوا اسکریپت بهره گرفته‌اند. به طور کلی، اش هم از “گاز‌” شبکه خود استفاده می‌کند که XAS نامیده می‌شود.

اش هم قیمت اولیه‌ای معدل ۰٫۰۱۹ دلار در آوریل ۲۰۱۷ داشت. این آلت کوین در عمر کم‌تر از یک سال خود، به قیمت یک دلاری رسیده است که رشدی بیش از ۵۰ برابر را نشان می‌دهد. بلاترین قیمت ثبت شده برای اش، ۱٫۸۷ دلار است.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

دیسنترالند به طور کلی یک پلت‌فرم واقعیت مجازی است. توکنی که برای این ارز رمزپایه استفاده می‌شود، MANA نام دارد. اگر با پلت‌فرم‌های واقعیت مجازی آشنا نباشید، باید بگویم که بعضی از مردم این روزها پول زیادی برای اقلام مجازی پرداخت می‌کنند. برای مثال، یک زمین مجازی در قبال چند صد هزار دلار فروخته شد!

کاربران در دیسنترالند می‌توانند زمین را با بلاک چین اتریوم خریداری کنند، و مالکیت آن ثابت می‌شود، زیرا همه این موارد در بلاک چین ثبت می‌شوند. همچنین، می‌توانید برای بازی، کسب و کار، رسیدگی به برنامه‌های زنده و … به واقعیت مجازی خود بروید. شما می‌توانید از یک مرورگر یا حتی از یک هدست برای بازی در این “بازی” استفاده کنید.

به طور کلی، تفاوت دیسنترالند و دیگر پلت‌فرم‌های واقعیت مجازی، بحث مالکیت است و این امتیاز فروش آن‌ها محسوب می‌شود. بر این اساس، به جای یک شرکت خاص، کاربران صاحب پلت‌فرم به حساب می‌آیند. این یک مفهوم جالب است.

دیسنترالند هم جزو آلت کوین های جدید است و در سپتامبر ۲۰۱۷ وارد بازار ارزهای رمزپایه شد. قیمت اولیه آن ۰٫۰۲۵ دلار بود که در حال حاضر به ۰٫۱۴ دلار رسیده است که تقریبا پنج و نیم برابر شده است و احتمال رشد آن با توجه به پتانسیل موجود و ثبت رکورد ۰٫۲۸ دلاری، زیاد است.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

برنامه پیام‌رسان “کیک” (Kik) توکن خود را به نام “کین” ساخته است. این آلت کوین نیز بر اساس بلاک چین اتریوم ساخته شده است و ایده‌ی طراحی آن برای کسب درآمد از برنامه چت کیک است.

کین برای این است که روش‌های تبلیغاتی سنتی که کاربر را تحت تاثیر قرار می‌دهند را کنار بزند. با کین شما می‌توانید از طریق چت کردن، کسب درآمد کنید!

کین هم همانند دیسنترالند در سپتامبر ۲۰۱۷ وارد بازار ارزهای رمزپایه شده است. قیمت کین هم اکنون ۰٫۰۰۰۳۲ دلار است که نسبت به قیمت اولیه ۰٫۰۰۰۰۹ دلاری آن، سه و نیم برابر رشد نشان می‌دهد. بالاترین قیمت ثبت شده برای کین، ۰٫۰۱۴ دلار (۱۵۵ برابر قیمت اولیه) است.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

دلار استیم و استیم هر دو در پلت‌فرم مشابه استیمیت استفاده می‌شوند، و همانطور که در بخش اول این مطلب گفته شد، استیم دارای توانایی و پتانسیل بالایی از نظر من است. شما فیس‌بوک یا ردیت را تصور کنید، با این تفاوت که از آن کسب درآمد هم خواهید داشت. دلار استیم، درآمد را در بین مردم توزیع می‌کند و آن را به یک شرکت اختصاص نمی‌دهد.

دلار استیم طبق اهداف تعریف شده شرکت انتظار می‌رفت که به ۱ دلار برسد. در زمان ارائه به بازار در جولای ۲۰۱۶ هم ۰٫۹۵ دلار ارزش داشت. با این وجود، قیمت آن در حال حاضر ۵٫۶۸ دلار است که در مقطعی حتی به حدود ۱۶ دلار هم رسید!

این دلارهای استیم برای ایجاد توکن‌های جدید از طریق قابلیت “توکن‌های رسانه هوشمند” که در سال ۲۰۱۸ معرفی می‌شود، استفاده خواهند شد. شاید این به همین دلیل است که ارزش آن افزایش یافته است. دلار استیم تنها از پاداش پست‌های تولید شده در استیمیت به دست می‌آید. این آلت کوین فقط حدود ۳ میلیون توکن در گردش دارد.

برترین آلت کوین کدام است؟ معرفی 30 آلت کوین برتر با پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در سال 2018 - بخش چهارم

موزیک کوین به احتمال زیاد به سرمایه گذاری در صنعت موسیقی کمک خواهد کرد. بسیاری از نوازندگان در حال مبارزه با مسائل مالی می‌باشند و شاید موزیک کوین یک راه‌حل برای آن ارائه دهد. احتمالا بر اساس تعداد بازدید، تعدادی توکن داده می‌شود و به این ترتیب به نوازندگان آن پاداش می‌دهد. همچنین اجازه می‌دهد تا شما با این توکن‌ها از هنرمندان حمایت کنید. هیجان انگیز خواهد بود که ببینیم این جریان اصلی چگونه اتفاق می‌افتد. موزیک کوین در مارس ۲۰۱۷ تنها ۰٫۰۰۰۹ دلار ارزش داشت که هم اکنون به ۰٫۰۲۲ دلار رسیده است و نزدیک به ۲۵ برابر ارزش یافته است. این آلت کوین هم در مقطعی به ارزش ۰٫۱۱ دلاری دست یافته که ۵ برابر ارزش فعلی و بیش از ۱۲۰ برابر ارزش اولیه آن است.

بسیاری از آلت کوین ها رشد چشمگیری داشته‌اند و حتی شاید در سال ۲۰۱۸ این رشد چند برابر شود. برخی هم در ابتدای راه خود می‌باشند که بسیاری از آن‌ها توان بالقوه بالایی برای رسیدن موفقیت دارند. به این ترتیب، انتخاب برترین آلت کوین ۲۰۱۸ بسیار سخت است. واقعیت  این است که هیچ‌کس نمی‌داند برترین آلت کوین سال ۲۰۱۸ کدام است. حتی این احتمال وجود دارد که برترین آلت کوین در میان ۳۰ آلت کوینی که ذکر کردیم، نباشد. شما می‌توانید سرمایه گذاری خود را متنوع کنید. به این ترتیب، از کارایی آلت کوین های مختلف بهره می‌برید. شاید هم برد از آن شما بود و برترین آلت کوین در میان سرمایه گذاری‌های شما باشد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version