video thumb

جزایر مارشال خود را آماده ی جایگزینی ارزهای رمزپایه با ارزهای سنتی می کند

جزایر مارشال هم برای راه‌اندازی ارز رمزپایه خود برنامه‌ریزی می‌کند. به نظر می‌رسد ارزهای رمزپایه ، آرام آرام خودشان را آماده جایگزینی با ارزهای سنتی می‌کنند. با ارزجو از اخبار ارزهای رمزپایه مطلع باشید.

جزایر مارشال، کشوری کوچک در اقیانوس آرام و در شمال شرقی استرالیا است. این جزایر که تنها ۵۳ هزار نفر جمعیت و ۱۸۱ کیلومتر مربع وسعت دارند. جزایر مارشال که تا سال ۱۹۹۰ در تصرف امریکایی‌ها بود، تا کنون از دلار امریکا به عنوان ارز خود استفاده کرده است.

حالا قرار است یک ارز رمزپایه به عنوان ارز این کشور شناخته شود. هر چند که همچنان قرار است از دلار هم استفاده شود. با این وجود، با توجه به این که دلار، ارز ایالات متحده است و جزایر مارشال هیچ ارز مستقلی تا کنون نداشته است، این کشور می‌تواند نخستین کشور با ارز رمزپایه به جای ارز سنتی باشد.

ارز رمزپایه کشور جزایر مارشال قرار است با نام Sovereign شناخته شود. توکن این ارز رمزپایه هم با SOV شناخته می‌شود. این خبر را دو مقام دولتی این کشور به بلومبرگ داده‌اند. یکی از این دو نفر، سناتور و سخنگوی دولت، “کنت کدی” و دیگری نیز، “دیوید پل”، از وزرای دولت جزایر مارشال است.

کنت کدی در پاسخ به این سوال که آیا این ارز رمزپایه، عرضه اولیه سکه (ICO)

جزایر مارشال اولین کشور جایگزین کننده ارز رمزپایه به جای ارز سنتی می‌شود؟

پیش از این، ونزوئلا به عنوان اولین کشور دارای ارز رمزپایه ملی خود را با نام پترو معرفی کرده است. نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا از میزان فروش پترو اظهار خوشحالی کرد و بلافاصله، خبر راه‌اندازی دومین ارز رمزپایه این کشور با نام “پترو گلد” را نیز منتشر ساخت.

البته، اختلاف ونزوئلا و جزایر مارشال در این است که ونزوئلا ارز سنتی خود، یعنی بولیوار را کنار نگذاشته است. لیبرلند هم در اندیشه یک ارز رمزپایه به جای ارز سنتی است. با این وجود، لیبرلند هنوز درگیر به رسمیت شناخته شدن موجودیت خود است و به این ترتیب، جزایر مارشال می‌تواند خود را به عنوان اولین کشوری که به جای ارز سنتی، ارز رمزپایه دارد، معرفی کند.

اگر شما هم از ارزهای سنتی خسته شده اید و به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی هستید می توانید برای خرید و فروش این ارزهای به سایت arzjoo.com مراجعه کنید.
جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ