video thumb

مدیر پی‌پل از بیت‌کوین به عنوان طلا یاد کرد

با وجود پتانسیلی که رمزارز‌ها در کسب سود و تکنولوژی در اختیار کاربران می‌گذارند، بسیاری از افراد و شرکت‌های بزرگ در حال سرمایه‌گذاری در این حوزه هستند. در ادامه نظرات اخیر مدیر عامل سیستم پرداختی پی‌پل را راجب رمزارز‌ها می‌خوانیم.

پیتر تیل(Peter Thiel) یک بار دیگر از بیت‌کوین حمایت کرد. او اخیرا بر سر این که بیت‌کوین معادل طلا ولی در دنیای دیجیتال است بحث کرده است. مدیر پی‌پل(PayPal) اعتقاد دارد این رمزارز بیشتر از این که برای پرداخت طراحی شده باشد برای ذخیره کردن یک ارزش کاربرد دارد.

او گفت بیت‌کوین شبیه به شمش‌های طلایی در یک گاو صندوق است که قرار نیست هیچ وقت جابجا شود. او همچنین اضافه کرد:

این نوعی سرمایه‌گذاری است که اگر کل دنیا هم از هم بپاشد مشکلی برایش پیش نخواهد آمد. Peter Thiel

او در کل به بیت‌کوین نسبت به بقیه رمزارز‌ها خوش‌بین‌تر است و اشاره کرده است که بیت‌کوین به عنوان ارزی که بیشترین حجم مارکت را دارد، جایگاه خود را حفظ خواهد کرد. او در ادامه گفت: فقط یک رمزارز به عنوان طلای دیجیتال وجود خواهد داشت و آن ارزی است که بزرگترین حجم را دارد.

بر خلاف پیشبینی انجام شده، او مطمئن نیست که بیت‌کوین صد در صد موفق خواهد بود و تخمین زده است که احتمالی بین ۵۰ تا ۸۰ درصد وجود دارد که در آینده هیچ ارزشی نداشته باشد ولی با این حال گفت همچنین احتمال ۲۰ تا ۵۰ درصدی وجود دارد که ارزش این رمزارز بالا برود و اضافه کرد که منتقدان در حال حاضر قدرت رمزارز‌ها

سرمایه‌گذاری‌های تیل نشان‌دهنده این است که او به بیت‌کوین خوش‌بین است. طی اخباری که در گذشته انتشار یافته بود شرکت فاندرز فاند(Founders Fund) که موسس آن آقای تیل است اقدام به خرید مبلغی بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون دلار بیت‌کوین

به نظر شما ورود شرکت‌های پرداختی بزرگی همچون پی‌پل به عرصه رمزارز‌ها چه اتفاقاتی به همراه خواهد داشت؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ