سرمایکس
video thumb

پیش‌بینی تام لی: قیمت بیت کوین تا پیش از مارس ۲۰۲۰ به ۹۱,۰۰۰ دلار خواهد رسید!

تام لی می گوید با توجه به عملکرد بیت کوین پس از افت بازار، قیمت این ارز تا پیش از مارس ۲۰۲۰ به ۹۱ هزار دلار خواهد رسید!

تام لی، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی Fundstrat و یکی از سرشناس ترین چهره های بازار بورس جهانی است.

به نقل از مجله فوربز؛ تام لی پیش بینی کرده است که ارزش بیت‌کوین، افزایش پیدا می کند.

لی به کمک فانداسترت نمودار زیر را ترسیم کرده است. برای این منظور از میانگین درصد رشد قیمتی پس از هر شیب رو به پایین در بازار استفاده شده است:

قیمت بیت کوین تا پیش از مارس 2020 به 91,000 دلار خواهد رسید!" src="https://file.sarmayex.com/uploads/wp-content/uploads/2018/03/0a012c431da8faf20dd796ebfbc8705d.png" alt="پیش‌بینی تام لی: قیمت بیت کوین تا پیش از مارس 2020 به 91,000 دلار خواهد رسید!" width="960" height="552" />

نمودار قیمتی بیت کوین از سال ۲۰۱۰، با ذکر الگوهای صعودی و نزولی در بازار

فوربز درباره این پیش بینی نوشته است:

با توجه به اینکه این نمودار بر اساس یک مقیاس لگاریتمی بوده و با نمودار خطی سنتی مغایر است، نقاط اوج و کف قیمتی بیت کوین چندان روشن و متمایز نیستند.

تام لی از زمانی که قیمت بیت کوین زیر ۳۰۰۰ دلار بود، برای آن قیمت های بالایی را پیش بینی می کرد. پیش از این در اکتبر ۲۰۱۷، تام لی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا پیش از سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰۰۰ دلار می رسد.

همچنین، تام لی و فانداسترت به تازگی در ماه مارس «شاخص بدبختی بیت کوین» یا (Bitcoin Misery Index) را به بازار معرفی کرده اند. شاخص بدبختی بیتکوین به عنوان یک شاخص مخالف (contrarian index) در نظر گرفته شده و به سرمایه گذاران نشان می دهد با توجه به قیمت کنونی در بازار چقدر بدبخت هستند.

 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version