سرمایکس
video thumb

موارد استفاده از بیت کوین چیست؟

نکته جالب توجه در خصوص بیت کوین‌ها این است که شما می‌توانید تمامی خریدهای خود را با استفاده از این ارز دیجیتال و برای هر نوع معامله‌ای که با ارزهای عادی مانند دلار آمریکا انجام می‌شود، انجام دهید. برخی از مردم نگران فرار بودن بیت کوین‌ها بوده و دلیل آن هم نوسان شدید در ارزش این ارز دیجیتال است که گاهی کار را سخت می‌کند. اما در مجموع، استفاده از بیت کوین برای پرداخت‌های آنلاین مزایای خاص و ویژه خود را دارد که برخی از این مزایا عبارتند از:

 • تراکنش سریع: تراکنش‌های بیت کوین در اغلب اوقات نهایتا ظرف مدت ۱۵ دقیقه انجام می‌شوند. اگر تجربه نقل و انتقال پول از طریق بانک‌ها را داشته باشید به خوبی می‌دانید که انجام این تراکنش‌های مالی در بانک‌ها دستکم چند ساعت به طول می‌انجامد که البته این زمان گاهی به چند روز نیز افزایش خواهد یافت. بیت کوین این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا تراکنش‌های خود را درست سر وقت انجام دهید.
 • حریم خصوصی: هنگامی که بخواهید یک تراکنش آنلاین را با استفاده از ارز بیت کوینی خود انجام دهید، متوجه خواهید شد که این تراکنش باید در وهله نخست در سیستم بلاک چین به ثبت برسد. تمامی این امور جنبه عمومی داشته و شما حتی می‌توانید از برخی وب سایت‌های ویژه این کار برای چک کردن صحت معامله و گزارش آن استفاده نمایید. با این حال، نام شما به هیچ عنوان در هیچ یک از تراکنش‌ها ثبت نخواهد شد. لذا شما می‌توانید بدون اینکه نگران فاش شدن اطلاعات هویتی خود در جریان انجام تراکنش‌های مالی خود باشید، به راحتی آنها را انجام داده و مطمئن باشید که امنیت و حریم خصوصی شما کاملا حفظ خواهد شد.
 • هزینه‌های کمتر: شما برای انجام معاملات بیت کوینی خود نیازی به پرداخت پول چندان زیادی بابت انتقال وجه به عنوان کارمزد و یا مالیات نخواهید داشت. میزان پرداخت کارمزد بیت کوین در قیاس با سیستم‌های تراکنش مالی بانکی مانند Paypal بسیار کمتر بوده و شما تنها باید کمیسیون انجام این نقل و انتقال مالی را پرداخت نمایید. به جز این هزینه تراکنش نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای نقل وجه خود نداشته و به همین سادگی می‌توانید مقدار قابل توجهی پول را در حساب خود ذخیره نمایید.
 • امکان انجام خریدهای فراوان: باید توجه داشته باشید که در حال حاضر تعداد خریدهایی که می‌توانید به صورت آنلاین و با استفاده از بیت کوین انجام دهید بسیار کم هستند. برخی از مردم هنوز معتقدند که معامله با استفاده ازتراکنش بیت کوینی یک کار غیرقانونی است و دلیل آن هم این است که هر کسی با یک هویت ناشناخته می‌تواند از بیت کوین برای انجام تراکنش‌های خود استفاده کند. اما اغلب مردم کار با بیت کوین را به دلیل سرعت و سادگی در انجام تراکنش‌ها می‌پسندند. این علاقمندی به ویژه به هنگام سفر و زمان خرید کالا و یا حتی فروش آنها بیشتر نیز می‌شود.
 • قرض دادن پول: امکان قرض دادن پول به دوستان و اطرافیان ممکن است حتی به دلیل انجام امور کاری، برای بسیاری از مردم امکانی بسیار مهم تلقی شود و بیت کوین این امکان را برای شما فراهم آورده است. شما می‌توانید با استفاده از بیت کوین به هر فردی بخواهید پولی را به صورت قرض و یا در قالب وام پرداخت کرده و در انتها اصل مبلغ را با سود حاصل از آن بازگردانید. از این طریق می‌توانید با پول خود کار کرده و از آن درآمد نیز کسب کنید.
 • تجارت کنید: بسیاری از مردم بیت کوین را به این دلیل ترجیح می‌دهند که می‌توان با آن به سادگی تجارت کرده و کسب درآمد نمود. شما می‌توانید یک کالا را با قیمت مناسب در یک سایت از طریق بیت کوین بخرید و مجددا با قیمت بالاتر در سایت دیگر با استفاده از همان بیت کوین بفروشید. البته این تنها بخشی از کار تجاری با بیت کوین به حساب می‌آید. حتی می‌توانید خود بیت کوین را نیز به قیمتی مناسب خریداری کرده و کمی صبر کنید تا قیمت آن رشد کند. سپس می‌توانید بیت کوین خود را با قیمت بسیار بالاتر فروخته و درآمد مورد نیاز خود را از این طریق کسب نمایید. برای این کار تنها باید کمی خلاقیت داشته و بازار خرید و فروش بیت کوین را نیز کمی بشناسید.

ارز دیجیتال بیت کوین یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید که بسیاری از اشخاص و شرکت‌ها در سرتاسر جهان مشغول استفاده از سیستم مالی آن هستند. خواه شما نیاز به خرید کالا یا خدمات داشته باشید و یا اینکه بخواهید با پول خود کار کنید، بیت کوین بهترین گزینه برای این کار به حساب می‌آید.

 • sarmayex social media
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media
 • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version