video thumb

اکسچنج Gemini قابلیت خرید و فروش رمز ارزها در حجم بالا را بدون تاثیر گذاشتن بر بازار فراهم کرد

بیت‌کوین

اکسچنج Gemini معامله‌ی بلوکی را مکانیزم جدیدی برای تامین نقدینگی در زمانی که معامله‌های بزرگ انجام می‌شوند، دانست.

معامله‌ی بلوکی به معامله‌کننده‌های بزرگ نظیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری اجازه‌ی خرید و فروش ارزها در حجم بزرگ را بدون اینکه تاثیر مستقیمی بر قیمت بازار داشته باشند، می‌دهد. جایگزین چنین سیستمی، انجام معامله در خارج از سیستم یا تبدیل معامله به معامله‌های کوچکتر است تا تاثیر مستقیم بر تقاضا و موجودی به حداقل میزان ممکن کاهش بیابد.

معامله‌گران بازار مواردی نظیر: نوع درخواست سفارش که برای خرید ثبت شده یا برای فروش، حداقل میزان ممکن از ارز مورد نظر و یک سقف قیمتی مشخص را تعیین می‌کنند. این اطلاعات به طور همزمان براساس مکانیزم این سیستم، برای بخش خاصی از معامله‌گران بازار مخابره می‌شود.

اکسچنج همچنین در ادامه‌‌ی توضیحات خود می‌گوید: با توجه به قوانین کاری ما که براساس یک بازار عادلانه، شفاف و قانون مدار است، معامله‌های بلوکی بصورت الکترونیکی به تمام معامله‌گران به صورت همزمان ارسال می‌شود تا دسترسی تمام افراد به معاملات عادلانه باشد.

اکسچنج Gemini توسط کامرون و تایلر وینکلووس تاسیس شده است و ماه گذشته اعلام کرد که شاید در آینده ارزهای بیشتری را برای خرید و فروش به لیست مارکت‌های خود اضافه کند که از بیت‌کوین‌کش و لایت‌کوین

 

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ