سرمایکس
video thumb

سه کشور دیگر به جمع شاکیان منع تبلیغات ارز دیجیتال پیوستند!

سوئیس، قزاقستان، و ارمنستان نیز برای اقامه دعوی علیه منع تبلیغات

در پی اخبار منفی شرکت های اینترنتی بزرگ، مبنی بر محدودیت تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال، شرکت های وابسته به فناوری ارز دیجیتال و بلاک چین در کشورهای روسیه، چین، کره جنوبی، و هم اکنون سوئیس، قزاقستان، و ارمنستان طرح یک دعوی مشترک را آماده کردند. اخیرا یک کارآفرین روسی به نام ولادمیر اورِهُو، ضمن تنظیم یک شکایت حقوقی خواهان دریافت یک خسارت ۲ میلیارد روبلی از نماینده گوگل در روسیه شده است.

بیشتر بخوانید:

این شرکت ها تصمیم گرفته اند علیه گوگل، توییتر، و فیسبوک شکایت تنظیم کنند. برنامه تشکیل این پرونده نخستین بار در تاریخ ۲۷ مارس اعلام شده بود. انجمن ارزهای دیجیتال و بلاک چین در روسیه (RACIB)، انجمن کسب و کار سرمایه گذاری در کره، و انجمن سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در چین (LCBT)، از جمله شاکیان پرونده حاضرند.

به نقل از Yury Pripachkin رییس مجموعه RACIB؛ شاکیان جدیدی به این پرونده پیوسته اند که شامل یک شرکت فین‌تک سوئیسی به نام InnMind، انجمن بلاک چین ارمنستان، و انجمن بلاک چین و ارزهای دیجیتال در قزاقستان می شوند.

می ماه ۲۰۱۸ در نیویورک به این شکایت رسیدگی خواهد شد. به گفته Yury Pripachkin حق الوکاله لازم در یک کیف پول دیجیتالی ثبت شده در استونی ذخیره می شود.

در تاریخ ۳۰ام ژانویه، فیسبوک با اشاره به «محتوی تبلیغاتی گمراه کننده و فریبکارانه»، تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال و عرضه اولیه سکه (ICO) را ممنوع اعلام کرد.

در پی این ماجرا، گوگل مارس امسال طی یک بیانیه اعلام کرد که از ژوئن امسال هر گونه تبلیغ مرتبط با ارز دیجیتال در اد وردز ممنوع خواهد بود.

در اواخر ماه مارس، توئیتر خبر منع تبلیغات ارز دیجیتال، عرضه اولیه سکه، صرافی ها، خدمات کیف پولی را تایید کرد. هر گونه تبلیغ در این زمینه ممنوع خواهد بود، مگر از سوی شرکت های دولتی باشند.

اخیرا جان مک آفی، چهره برجسته دنیای ارز دیجیتال و یک مهندس نرم افزار، اعلام کرده است در ازای انتشار هر تبلیغ در توییتر مبلغ ۱۰۵۰۰۰ دلار دریافت می کند. بدین ترتیب شاید در آینده این موضوع برای مک کافی محدودیت هایی را ایجاد کند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version