سرمایکس
video thumb

قیمت بیت کوین در ۸ هزار دلار مقاومت می کند؟

بیت کوین (BTC) پس از بازگشت از یک شیب یک شبه، یک شکست بزرگ صعودی را ادامه می دهد.

به گزارش دیلی، در ۴ روز گذشته افت قیمت تا ۷،۸۲۳ دلار به دلیل دلیل نابود کردن بیش از ۵۰ میلیون دلار از ارزهای رمزنگاری در یک تجارت صرافی Bitfinex بود. خبرهایی که دادستان کل نیویورک توجه بیشتری به مبادلات عمده مبادله اوراق قرضه فعال در ایالت دارد، ممکن است موجب تضعیف خلق و خوی خالص شود.

برای دومین بار در سه روز گذشته، افت قیمت زیر ۸۰۰۰ دلار به سرعت لغو شد. با این حال، تکرار شدید قیمت از ۷،۸۷۳ دلار به ۸،۱۶۰ دلار امروز صبح این منطقه ۷،۸۰۰ دلار را به عنوان یک سطح حمایت قوی ثابت کرد و نشان دهنده روحیه قوی تقاضا در بازار است.

بهبودی که امروز صبح شاهد آن بودیم، اعتبار به پیش بینی متوسط ​​صعودی را اضافه می کند.

در زمان نوشتن این مطلب، قیمت بیت کوین ۸،۰۹۰ دلار در بایننس معامله می شود. تقریبا بدون درصد تغییر در ۲۴ ساعت گذشته می باشد.

نمودار ۴ ساعته

خط روند قیمت بین ۵۰ روزه صعودی و ۲۰۰ روزه به روند صعودی کمک می کند و نشان میدهد که بیت کوین نیز از خط روند نزولی عبور کرده است.

مهمتر از همه، بهبود قیمت از کمترین ۷،۸۲۳ دلار به ۸،۱۶۸ دلار نشان از شکست یک الگوی نزولی میباشد. یعنی بیت کوین دیروز شاهد شکستن سر و شانه بود ( معکوس نزولی ) که به نظر می رسد سقوط قیمت تا ۶،۸۱۵ دلار به پایان رسیده است.

همانطور که در نمودار روزانه زیر مشاهده میکنید روند قیمت نشان می دهد که بیت کوین منطقه مقاومت ۸،۳۵۰ تا ۸،۴۲۰ دلار را در پیش رو دارد.

نمودار روزانه

مقاومت روند نزولی پایین تر از ۸،۳۵۰ دلار بوده است، در حالیکه در خط نمودار ۵۰ روزه به میزان ۸،۴۱۶ دلار کاهش یافته است.

خط نمودار ۱۰ روزه رو به صعودی  حرکت می کند و در حال حاضر در قیمت ۷،۶۷۴ دلار دیده می شود.

چشم انداز

  • بیت کوین احتمالا در ۲۴ ساعت آینده حدود ۸،۴۰۰ دلار معامله می شود. حجم بالا معاملات نشان دهنده تغییر روند بلندمدت نزولی به صعودی است.
  • در صورت نزولی بودن، ۷،۸۷۰ دلار (قیمت پایین امروز) سطح مقاومت قیمت آن است. در صورت شکست  این قیمت برای دفاع از سطح پشتیبانی کلیدی می توان به ۷،۵۱۰ دلار اتکا کرد.
  • خط نمودار ۱۰ روزه صعودی (پیش بینی صعودی)، نشان می دهد که روند قیمت از پایین ترین سطح ۶،۴۲۵ دلار به پایان رسیده است.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version