video thumb

دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین در نقاط مختلف واشنگتن نصب می‌شود

دستگاه خودپرداز بیت کوین را امروزه می‌توانید در ده‌ها کشور دنیا پیدا کنید. به خصوص در آمریکا، رقابت جهت نصب خودپردازهای ارز دیجیتال به شدت بالا گرفته است. شرکت CoinSource همچنان با داشتن ۲۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین

CoinSource توسعه دستگاه خودپرداز بیت کوین را ادامه می دهد

بیشتر بخوانید:

دستگاه های خودپرداز ارز رمزپایه

توسعه دستگاه خودپرداز بیت کوین به نقاط بیشتر دنیا برای شرکت‌هایی مثل CoinSource یک چالش محسوب می‌شود. راه‌اندازی این خودپردازها در سطح ملی نیازمند مشارکت‌ با بخش‌های مختلفی است. برای این شرکت، واشنگتن به عنوان پایتخت آمریکا، منطقه‌ی جدیدی است. این شرکت اعلام کرده است که در منطقه کلمبیا و مریلند هم حدود ۲۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین نصب خواهد کرد.

این اولین تلاش شرکت CoinSource برای ورود به این بازار جدید است. تقاضای زیادی از طرف کاربران و کسب و کارها برای این دستگاه‌ها وجود داشته است. از نظر تجاری برای چنین شرکت‌هایی این روش پرداخت اهمیت زیادی دارد چرا که نشان می‌دهد این دستگاه‌ها یک نوع سرمایه‌گذاری برای آن‌ها هستند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، احتمالا تقاضا برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال افزایش خواهد یافت. «شفیلد کلارک» مدیر شرکت CoinSource می‌گوید:

ما در حالی وارد واشنگتن شده‌ایم که نهادهای نظارتی به پتانسیل ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین پی برده‌اند. همه تغییرات بزرگ در آمریکا از طریق پایتخت صورت می‌گیرد و ما خوشحال هستیم که خدمات خود را در واشنگتن و مناطق اطراف ارائه می‌کنیم تا افراد بتوانند دسترسی آسانی به خرید و فروش بیت کوین داشته‌ باشند.

واشنگتن محل مناسبی برای معرفی ارزهای دیجیتال است

 

دستگاه خودپرداز بیت کوین

با این که عجیب به نظر می‌رسد اما این شهر خانه ارزهای دیجیتال مختلفی بوده است. کمیته امور مالی مجلس آمریکا در حال بررسی این بازار است و این کمیته توجه ویژه‌ای به عرضه اولیه سکه (ICO) دارد که مدل درآمدی آن سوالات زیادی را ایجاد کرده است. همچنین کمیته تجارت مجازی آمریکا هم در این شهر به مدت ۳ سال است که فعالیت دارد.

بیشتر بخوانید:

بنیان گذار اولین دستگاه خودپردازهای بیت کوین که بود؟

توسعه زیادی در پذیرش محلی بیت کوین صورت گرفته است. رستوران‌های محلی، فروشگاه‌های محصولات موسیقی و حتی کتاب فروشی‌ها در این منطقه، ارزهای دیجیتال بازار را پذیرفته‌اند. با توسعه شرکت coinsource، این روند بیشتر ادامه خواهد یافت و با رقبای زیادی در این محدوده مواجه است. ۵ شرکت دیگر در واشنگتن فعالیت می‌کنند که البته میزان فعالیت آن‌ها به مراتب کمتر است.

این شرکت با تمام ظرفیت خود در این منطقه، فعالیت خود را آغاز کرده است. ۱۰ دستگاه خودپرداز

در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال هستید می‌توانید از خدمات ارزجو برای خرید بیت کوین و اتریوم استفاده کنید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ