video thumb

دوقلوهای وینکلواس در ثبت امتیاز مبادلات بیت‌کوین موفق شدند

وینکلواس آی پی کمپانی‌ای که متعلق به بنیان‌گذاران شرکت “صرافی” جمینای (Gemini)، کامرون و تیلر وینکلواس است، به تازگی مجوز ثبت صرافی با هدف تبادل محصولات قابل معامله در بورس (ETPS) برای دارایی هایی با ماهیت رمز‌ارزها  را بدست آوردند.

این شرکت سیستمی را معرفی کرده است که می‌تواند برای تراکنش‌های صندوق‌های اوراق بهادار مرتبط با  بیت‌کوین، ریپل، داج‌کوین، اتر و BBQCoin و دیگر رمزارزها

ETP (محصولات قابل مبادله در بورس) که شامل صندوق های قابل مبادله (ETF) نیزمی‌شوند، نوعی اوراق بهادار هستند که ارزش آنها وابسته به ابزار سرمایه‌گذاری که با آن مرتبط هستند، گره خورده است. که در رابطه با ثبت امتیازی که برادران وینکلواس

بدست آوردن حق ثبت توسط برادران وینکلواس نکته ای بسیارمهم و قابل توجهی است، زیرا نشان دهنده تلاش های مداوم برادران وینکلواس برای پیشبرد تجارت مبادلات منابع مالی مربوط به رمز ارزهاست که پس از مواجه شدن با موانع بسیاری از سوی مراجع قانونی ایالات متحده، در نهایت موفق به ثبت این امتیاز شده اند.

همانطور که قبلاً توسط Coindesk گزارش شده است، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، به آخرین پیشنهاد برادران وینکلواس در مارچ ۲۰۱۷ جواب رد داده بود که در آن پیشنهاد وینکلواس‌ها برای لیست کردن صندوق مبادلات مالی وابسته به بیت‌کوین در بورس Bats BZX به دلیل عدم شفافیت عامل نظارتی (قانون گذاری) و ریسک بالاپذیرفته نشد.

در حال حاضر، هرگونه مبادلات مالی که توسط بیتکون انجام می‌شود نیازمند چراغ سبز کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است و در ژانویه امسال، تعدادی از شرکت هایی که پیشنهاداتی در مورد تغییر قوانین را به SEC ارائه دادند، به خواسته‌های خود رسیده‌اند.

امروز اهدای مجوز ثبت در حالی انجام شده که وینکلواس آی پی ماه پیش مجوز دیگری در خصوص تقویت امنیت مبادلات رمز ارزها که می‌تواند برای صرافی جمینای مورد استفاده قرار بگیرد را کسب کرده بود، که گزارش آن توسط CoinDesk ارائه داده شد.

 

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ