سرمایکس
video thumb

نوکیا (Nokia) هم از بلاک چین استفاده می‌کند

یکی از شرکت‌های بزرگ در حوزه بلاک چین

او همچنین افزود این شرکت، قرارداد همکاری‌ای را با OSIsoft به امضا رسانده که طی آن به کاربران اجازه می‌دهد تا اطلاعات خود را به پول تبدیل نمایند و به این وسیله خریدهای خود را صورت دهند.

به گفته وی، یک بازار بی‌وقفه یا به‌اصطلاح real-time در دست ایجاد است که کاربران می‌توانند با اشتراک در آنها از جریان آنی داده‌ها بهره‌مند شوند.

او در اظهارنظری اعلام کرد:

امروز روز بسیار بزرگی در تاریخ Streamr خواهد بود. نه تنها تکنولوژی جدیدمان را به جهان معرفی کردیم بلکه از دو همکاری جدیدمان نیز پرده برداشتیم.

نوکیا هم از بلاک چین استفاده می‌کند

قرار است تا به‌وسیله قرارداد این شرکت و نوکیا، Kuha، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه نوکیا، از زیرساخت‌های خود برای ایجاد بازار داده‌ها استفاده کند. بدین ترتیب این قابلیت برای کاربران نوکیا فراهم می‌شود که هم بتوانند داده‌های خود را پول تبدیل کنند و هم از طریق اینترنت اشیا استریم خریداری نمایند.

«مارتی لیکوسکی»، مدیر بخش سیستم‌های رادیویی نوکیا، در اظهارنظری گفت:

ما جنبشی را شناسایی کردیم که طی آن کاربران موبایل تمایل دارند تا کنترل داده‌های خود را به‌دست گیرند و داده‌ها را به پول تبدیل نمایند. همکاری ما با Streamr، نشان از رویکردهای صریح و عزم راسخمان در رابطه با این پلتفرم دارد.

به‌ این‌ ترتیب کاربران قادر خواهند بود تا از طریق قراردادهای هوشمند اتریوم، به‌صورت آنی سیر داده‌ها را خریدوفروش کنند. خریداران و فروشندگان از توکن های ERC-20 «دیتاکوین» (DATAcoin) استفاده می‌کنند.

این همکاری با OSIsoft نیز به شرکت‌های همکار این امکان را می‌دهد که در ازای داده‌های عملیاتی‌شان کسب درآمد کنند.

هنوز جزئیات کاملی از این طرح ارائه نشده است.

ماه می‌بود که شرکت Streamr، پرده از همکاری خود با شرکت hp برداشت.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version