video thumb

دولت آمریکا به جان مک آفی برای تبلیغ ارزهای دیجیتال هشدار می دهد

جان مک‌آفی در توئیتر رسمی خود اعلام کرد که به خاطر تهدیدات SEC، دیگر از ICOها یا همان پیش ‌فروش‌های ارزهای دیجیتال حمایت نمی‌کند.

جان مک‌آفی یکی از پیشگامان آنتی ویروس و بنیانگذار شرکت مک‌آفی است. او به دلیل رفتارهای جنجالی خود در گذشته و این روزها با توییت‌هایش درباره ارزهای دیجیتال و بیت کوین بر سر زبان‌ها افتاده است.

مک‌آفی در آخرین توئیت خود اذعان داشت که از این به بعد هیچ گونه همکاری‏‌ با بورس و اوراق بهادار

توئیت آقای جان مک آفی به صورت زیر است :

به خاطر تهدیدات SEC، از این پس هیچگونه همکاری‏ را با ICOها نخواهم داشت و هیچ یک از آن‌‏ها را برای همکاری به شما پیشنهاد نمی‏دهم و همه‌‏ی آن ICOها می‏توانند برای دستگیری منتظر باشند. ناعادلانه است اما واقعی. من در روزهای آینده‏ یک مقاله در مورد مبحثی جایگزین برای ICOها خواهم نوشت که مغایرتی با مواضع SEC نداشته باشد. صبر کنید.

در ماه آوریل افشا شد که مک‌ آفی که برای هر توئیتی که در راستای حمایت از پروژه‏‌ها و محصولات ارزهای دیجیتال می‏نویسد، چیزی در حدود ۱۰۵ هزار دلار دستمزد می‌گیرد. او مدعی است که این مبلغ در برابر تعداد فالوورهایی که دارد، بسیار ناچیز است.

در ماه ژانویه نیز سایت کوین تلگراف در طی مصاحبه‌‏ای از آقای مک آفی در این باره سوال نمود که آیا کسی تا به حال برای حمایت شما از یک پروژه و یا محصول، مبلغی را پرداخت کرده است که اگر این مبلغ را پرداخت کرده، برای چه پروژه‌‏ای بوده است که در پاسخ آقای مک آفی این چنین بیان نمود :

در حقیقت باید بگم که آن‏‌ها تلاش کردند که مبالغی را به من پرداخت کنند. در این باره، من هیچگاه توضیح نمی‏دهم که مخارج خود را از چه راهی و یا از چه کسی بدست می‏‌آورم. من یک تجارت برای خودم درست کردم که هر کس دیگری نیز می‏توانست چنین شرایطی برای خود به وجود آورد و در اصل عقیده دارم که پرسیدن چنین سوالاتی از افراد به دور از ادب می‌‏باشد. هیچ حرفی ندارم.

هشدار دولت آمریکا به جان مک آفی برای تبلیغ ارزهای دیجیتال

همچنین مک‌آفی در پاسخ به سوالی با این مضمون که آیا مسئول افزایش و یا کاهش قیمت ارز دیجیتال در بازار هستید پاسخ قطعی نه را داد.

مک‌ آفی که خود را حامی بزرگ ارزهای دیجیتال

چند هفته پیش هم، در راستای افزایش آگاهی عمومی نسبت به توکن‌

منبع: Cointelegraph

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ