video thumb

مایکروسافت سیستم اجماع Proof of Authority را برای Azure منتشر کرد

بورن می‌گوید Proof of Authority به مشتریان Azure اجازه‌ی تایید کارآمدتر تراکنش‌ها و حفظ سطح بالاتری از امنیت را می‌دهد. اگر چه اتر پایه ارزشی ندارد.

او توضیح می‌دهد:

پروتکل جایگزین، Proof of Authority برای شبکه‌های مجاز که در آن تمامی شرکت‌کنندگان در اجماع شناخته شده و قابل اطمینان هستند، بسیار مناسب‌تر است. Proof of Authority بدون نیاز به ماینینگ بسیار کارآمد بوده در حالی که تلرانس خطای بیزانتین(Byzantine fault tolerance) را همچنان حفظ می‌کند.

سیستم اجماع Proof of Authority اساسا به حضور دعوت شوندگان به شبکه به منظور اثبات مشارکت آن‌ها در شبکه‌ی غیر متمرکز نیاز دارد.

«هر یک از شرکت‌کنندگان در اجماع،  چندین گره‌(Node) که از طرفشان اجرا شده است را نمایندگی می‌کنند.» هدف این است که اگر یکی از گره‌ها خاموش شود، شرکت‌کنندگان در اجماع  همچنان بتوانند حضور خود را در شبکه حفظ کنند.

لازم به ذکر است که Proof of Authority هم اکنون تکنولوژی جدیدی بوده و اولین بار توسط توسعه‌دهندگان Parity بوجود آمد و در بلاکچین VeChain گسترش یافت.

بر اساس آن، سرویس ابری Azure مایکروسافت در ماه می راه‌اندازی شد، ابزاری که به منظور تسهیل ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بر روی پلتفرم محاسبات ابری طراحی شده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ