video thumb

آغاز فروش بلیط مسابقات بوکس فرانسه با استفاده از لایت کوین

نهاد بین المللی ارتقاء ورزش بوکس «گلوری» از آغاز فروش بلیط مسابقات خود با استفاده از ارز دیجیتال لایت کوین خبر داد. حتی این شرکت با انتشار بیانیه‌ای رسمی از اعطای پکیج ویژه به خریداران بلیط با استفاده از لایت کوین خبر داده است.
لازم به ذکر است شرکت گلوری پیشتر در اوایل سال جاری میلادی از تصمیم خود برای مشارکت و همکاری با لایت کوین خبر داده بود. این نخستین بار است که یک شرکت فعال در امر مسابقات ورزشی اقدام به فروش بلیط خود با استفاده از ارز دیجیتال می‌کند.
گلوری اعلام کرده که فروش نخستین بلیط‌های خود با استفاده از ارز دیجیتال لایت کوین را از تاریخ ۲۲ ژوئن در پاریس آغاز خواهد کرد.
اما دریافت پکیج ویژه به همراه بلیط، تنها خدمات ارائه شده از سوی گلوری در ازای خرید بلیط مسابقات با استفاده از لایت کوین نخواهد بود، بلکه این شرکت از ارائه یک عدد تی شرت، پوستر امضا شده مسابقه، بازدید از پشت صحنه مسابقه و امکان عکس گرفتن با قهرمان رینگ را نیز به خریداران بلیط لایت کوینی خود پیشنهاد داده است.
البته ارائه این پکیج با محدودیت‌هایی نیز روبرو بوده و بر اساس اعلام گلوری، فعلا تنها ۱۰ درصد بلیط ها با ارز دیجیتال لایت کوین به فروش خواهد رسید که هر بلیط به همراه پکیج ویژه نیز ۱۰۰ یورو قیمت گذاری شده است.
اما این شیوه فروش بلیط دردسرهای خاص خود را نیز دارد. به عنوان مثال نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال از جمله لایت کوین، یکی از مشکلات موجود بر سر راه است که خریداران می‌بایست بر اساس قیمت لحظه‌ای لایت کوین در بازار، هزینه بلیط خود را پرداخت کنند.
هرچند قرار بود گلوری در همکاری با لایت کوین، فروش بلیط‌های خود را از ماه فوریه سال جاری میلادی آغاز کند، اما این اقدام با چند ماه تاخیر سرانجام صورت گرفته و خرید بلیط مسابقات بوکس از تاریخ یاد شده بر روی وب سایت گلوری امکان پذیر خواهد بود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ