یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

افزایش مسئولیت پذیری حقوقی Bithumb کره جنوبی در قبال مشتریان

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، پنج شرکت فعال در زمینه ارزهای دیجیتال کشور کره جنوبی از افزایش مسئولیت پذیری حقوقی در قبال کاربران و مشتریان خود و بر اساس مقررات رگولاتوری وضع شده در این کشور خبر دادند.
یک سال پس از درخواست کمیسیون نمایشگاه‌های تجاری از شرکت Bithumb و چهار شرکت دیگر برای اتخاذ سیاست‌های رگولاتوری مد نظر این کمیسیون، اکنون هر پنج شرکت از افزایش مسئولیت پذیری و پاسخگویی حقوقی در قبال مشتریان خود خبر داده‌اند. این موارد شامل سرقت و یا هر گونه اتفاق مشابه برای سرمایه مشتریان و سرمایه گذاران این پنج شرکت خواهد شد.
خبرگزاری یونهاپ همچنین در گزارش خود آورده است که مسئولیت هرگونه رخداد ناخواسته برای سرمایه مشتریان این شرکت‌ها حتی اگر مقصر اصلی خود آنها بوده باشند، بر عهده شرکت‌های مذکور خواهد بود. این در حالیست که پیشتر تنها در صورتی شرکت‌های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال بار مسئولیت حقوقی اموال به سرقت رفته و یا آسیب دیده را به عهده می‌گرفتند که بر اثر نقص فنی رخ داده توسط سیستم‌ها و یا ماشین‌های متعلق به شرکت برای مشتری رخ داده باشد.
گفته می‌شود در پی حملات سایبری به شرکت Bithumb و سایر شرکت‌های مذکور در سال گذشته و کاهش اعتبار آنها در بازار، این اقدام می‌تواند تا حد زیادی به باز جلب نظر مشتریان سابق این شرکت‌ها و همچنین جذب مشتریان جدید این بازار به آنها کمک کند.
لازم به ذکر است، پیشتر در ماه جاری میلادی نیز چندین حمله سایبری از سوی کلاهبرداران به پلتفرم مبادلاتی Upbit کره جنوبی انجام شد که گفته می‌شود حمله یاد شده از سوی دستگاه های دولتی کره شمالی ترتیب داده شده بود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ