video thumb

CAA گزارش داد: افزایش ۱۷۰ درصدی تعداد سوالات مصرف‌کنندگان درباره ارزهای دیجیتال در ژاپن!

خبرگزاری کوین تلگراف ژاپن گزارش داد که اداره امور مصرف کنندگان ژاپن (CAA) گزارش داده است که تعداد سوالات مصرف کنندگان درباره ارزهای دیجیتال در این کشور در مقایسه با سال گذشته با افزایش ۱۷۰ درصدی روبرو بوده است.

گفتنی است که اداره امور مصرف کنندگان (CAA)، یک دفتر اداری در کابینه ژاپن است که مسئول امور روزمره‌ی شاخه‌ی اجرایی دولت (رژیم) است که هر ساله، گزارش خود را در مورد بخش مصرف کننده و مسائل مربوط به حفاظت از امور مصرف کنندگان به دولت ژاپن ارائه می دهد.

تحقیقات CAA نشان می دهد که در سال ۲۰۱۸، پرسش های مصرف کنندگان درباره صرافی های ارزهای دیجیتال ۳،۶۵۷ مورد را به خود اختصاص داده است که تقریبا ۱٫۷ برابر سال گذشته می باشد. هر چند که نرخ رشد چنین سوالاتی در مقایسه با سال ۲۰۱۷ که تعداد آن ۳۵۰۰ مورد بود، کند بوده است. یادآور می شود که بر اساس گزارش کوین تلگراف ژاپن، رشد سالانه از سال ۲۰۱۴ تاکنون ادامه دار بوده است.

CAA اظهار داشت که محتوای اصلی این سوالات، شامل سوالاتی در مورد اعتبار صرافی های ارزهای دیجیتال تقاضا برای بازپرداخت، مسائل مربوط به امنیت، مشکلات مربوط به ورود به سیستم یا پرداخت ها و مشکلات مربوط به فروشندگان وابسته به ارزهای دیجیتال است که نمی توانند به مشتریان خود پاسخ دهند.

این اداره همچنین عنوان کرد که تعدادی از این سوالات نیز در مورد مشکلات مربوط به سرمایه گذاری در عرصه‌ی ارزهای دیجیتال بوده است.

با توجه به این گزارش، یک گزارش منتشر شده توسط اداره خدمات مالی ژاپن (FSA) در پائیز سال ۲۰۱۸ نشان داد که تعداد درخواست های سرمایه گذاران ژاپنی برای ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ کاهش یافته است.

در ماه فوریه سال جاری،اداره‌ی خدمات مالی ژاپن، داده های مربوط به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ را به انتشار رساند که نشان دهنده‌ی کاهش بیشتر سرمایه گذاران ژاپنی بود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ