video thumb

سیستم بلاک چین اختصاصی HSBC به شعبه هند این بانک رسید

بانک بزرگ HSBC از اجرایی سازی تکنولوژی توکن سازی خود در بخش زیر ساخت‌های ارتباطی با کارکنان هندی خود خبر داد. بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی HSBC، این بانک بین المللی از راه اندازی «ابزار دریافت حساب‌های دیجیتال» خود موسوم به HSBC DART که بر اساس سیستم توکنی سازی توسعه داده شده توسط شرکت تکنولوژی مالی استرالیایی Identitii Ltd کار می‌کند خبر داده است.
HSBC DART توسط سیستم نقدینگی جهانی و مدیریت پول نقد بانک HSBC که تحت عنوان GLCM شناخته می‌شود توسعه داده شده که البته رویکرد Identitii Ltd به موضوع توکنی سازی زیر ساخت موجود قابل دریافت نیز در آن گنجانده شده است.
این ابزار برای خودکار سازی فرآیند حساب‌های قابل دریافت (AR) مشتریان و هکاران بانک مذکور و البته شبکه خریداران آنها طراحی شده تا بتوان نسبت به برقراری ارتباط میان مشارکت کنندگان در شبکه و کاهش کارهای مربوط به سناد نگاری پردخت سفارش‌ها از این طریق اقدام نمود. حساب‌های قابل دریافت پول باقیمانده متعلق به یک موسسه برای خدمات یا کالای فراهم شده مورد استفاده قرار می گیرد که مشتری اقدام به خرید کالا یا خدمت کرده اما هنوز پول آن را پرداخت نکرده است.
پیشتر، شرکت Identitii Ltd با انتشار بیانیه‌ای از توسعه طرح HSBC DART به آسیا خبر داده بود.
لازم به ذکر است بانک HSBC به عنوان بانک مشترک هنگ کنگ و بریتانیا در سال ۱۸۶۵ در بریتانیا بنا شد و هم اکنون رتبه هفتمین بانک بزرگ جهان را در اختیار دارد. این بانک همچنین بزرگترین بانک اروپایی محسوب شده که سرمایه در گردش آن به حدود ۲٫۶ تریلیون دلار می‌رسد. HSBC در اواسط ماه مارس سال جاری با انتشار گزارشی از آغاز به کار سیستم بلاک چین در شعبه کره جنوبی این بانک خبر داد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ