video thumb

شکایت گسترده مشتریان علیه بیت کوین بانک برزیل

نشریه کوین تلگراف از شکایت عده‌ای از مشتریان برزیلی سرمایه گذار در بیت کوین بانک این کشور خبر داد. گفته می شود دادخواست تنظیم شده علیه این بانک برزیلی، امتناع آن از پس دادن پول‌های سرمایه گذاری شده در این بانک بوده که از طریق پنل مبادلات ارزی BBG به این بانک منتقل شده است.
در همین راستا، وب سایت CoinMarketCap نیز با درج خبری اعلام کرد: ما خبری دریافت کرده‌ایم که ظاهرا بازپرداخت سپرده کاربران و بیرون کشیدن آن از حسابشان با مشکل مواجه شده است. لطفا مواظب پول‌های خود باشید.
گفته می‌شود بسیاری از مشتریانی که موفق به گرفتن سپرده های خود از بانک نشده‌اند، در حال تلاش برای شناور ساختن دارایی‌های خود و فروش آنها با تخفیف ۹۰ درصدی در شبکه‌های اجتماعی هستند.
گفته می‌شود روز گذشته ده‌ها نفر از مشتریان بانک مذکور در شهرهای سائو پائولو و دیگر بخش‌های برزیل اقدام به طرح شکایت دسته جمعی علیه بانک مذکور کرده‌اند.
لازم به ذکر است بانک بیت کوین برزیل در ماه مه سال جاری از دستبرد سنگین سارقین به حساب‌های موجود در این بانک خبر داده و ظاهرا مشکل ایجاد شده در بازپرداخت سپرده‌ها به این دستبرد باز می‌گردد.
با اینحال، بانک با صدور بیانیه‌ای در پاسخ به شکایات مطرح شده علیه خود، وجود هرگونه کلاهبرداری و یا عدم تصمیم به باز پرداخت سپرده های مشتریان خود را رد و اعلام کرده که بر اساس اولویت بندی‌ها نسبت به این بازپرداخت اقدام خواهد شد.
بیت کوین بانک برزیل همچنین با اشاره به سرقت انجام شده علیه پلتفرم مبادلاتی این بانک، اعلام کرده که این موضوع هیچ ارتباطی به مشتریان نداشته و بانک در حال تلاش برای باز پرداخت سپرده ها و جلب اعتماد مجدد آنهاست.
گفته می شود در راستای انجام تحقیقات مربوط به سرقت از بیت کوین بانک برزیل، این بانک اقدام به مسدود سازی ۲۵۶۸ حساب کاربری خود نموده و اطلاعات حساب‌ها را برای پلیس ارسال نموده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ