video thumb

سرمایه گذاری ۸ میلیون دلاری بر روی استارت آپ ویدئویی Livepeer

استارت آپ ویژه ساخت ویدئو Livepeer با انتشار بیانیه ای از سرمایه گذاری سازمانی ۸ میلیون دلاری در این شرکت مبتنی بر اتریوم خبر داد. مسئولین Livepeer اعلام کرده اند که با منابع تحصیل شده می‌توان برای حمایت از توسعه بیشتر پروتکل Livepeer، شبکه، نرم افزار و اکوسیستم این پلتفرم کار کرد.
گفته می‌شود بخش قابل توجهی از سرمایه ۸ میلیون دلاری مذکور از طریق شرکت سرمایه گذاری «نورث زون» پرداخت شده که از نخستین سرمایه گذاران شبکه به نام Spotify به حساب می‌آید. اما سایر شرکای این راند Livepeer نیز عبارتند از: گروه ارز دیجیتال، لیبرتوس، صندوق مشارکتی، نورث ایسلند و …. همچنین «دیوید مندلز»، مدیر عامل پیشین پلتفرم ویدئوهای آنلاین Brightcove نیز به این شرکت ملحق خواهد شد.
Livepeer پیشتر در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که از زمان انتشار نخستین ویدئوی ساخت این شرکت در خصوص اتریوم، صدها هزار تن از کاربران اقدام به ایمن سازی شبکه خود کرده و از وقوع ده‌ها رخداد قابل توجه جلوگیری شده است. این استارت آپ همچنین اعلام کرده که در حال حاضر مشغول ساخت پلاگین‌هایی است که به سرورهای رسانه ای و سرویس‌های ترنس کدینگ اجازه دهند تا شبکه خود را اجرا کنند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ