video thumb

فراموشی حباب بیت کوین با افزایش قیمت آن به ۱۰٫۰۰۰ دلار!

بیت کوین برای اولین بار در حدود ۱۵ ماه گذشته به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار رسید و توانست بیش از نیمی از افزایش پارابولیک سال ۲۰۱۷ را که منجر به معرفی این دارایی دیجیتال به سرمایه گذاران بزرگ شده بود را جبران کرد.

جرج مک دوناف (George McDonaugh)، مدیر اجرایی و یکی از بنیان گذاران شرکت لندنی بلاک چین و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به نام KR1 Plc عنوان کرد که بازگشت بیت کوین نسبتا فوق العاده بود. روند بازار این ارز دیجیتال تنها در انتظار نشسته بود تا بتواند دوباره به روندی صعودی قبلی خود بازگردد.

با توجه به گزارش بیت استمپ، بزرگ ترین ارز دیجیتال حدود ۷ درصد تا نزدیک قیمت ۱۰۸٫۰۰۰ دلار افزایش یافت. بیت کوین در دسامبر سال ۲۰۱۷ به بالاترین سطح خود رسید و به قیمت ۱۹۵۱۱ دلار رسید و در آن سال یک افزایش ۱۴۰۰ درصدی را برای خود به ثبت رساند و به دنبال آن در سال ۲۰۱۸ با کاهش ۷۴ درصدی روبرو شد.

این ارز دیجیتال در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ برای مدت کوتاهی به قیمت ۳۱۰۰ دلار رسید و قبل از افزایش اندک در اوایل ماه آوریل، برای چندین ماه در محدوده قیمت ۳۳۰۰ تا ۴۱۰۰ دلار باقی ماند. و گفتنی است که از آن زمان تاکنون با کاهش قیمت مواجه نشده است.

بر خلاف سال گذشته، در حال حاضر مشاهده گر نشانه هایی از اشتیاق مجدد سرمایه گذاران بزرگ نسبت به ارزهای دیجیتال و فناوری زیرساخت آن یعنی بلاک چین هستیم. گفتنی است که در حال حاضر، مردم اشتیاق گسترده ای را نسبت به ارز دیجیتال فیس بوک یعنی لیبرا (Libra) نشان داده اند. این غول رسانه های اجتماعی با گروه گسترده ای از شرکا از شرکت ویزا گرفته تا شرکت اوبر همکاری می کند تا بتواند این سیستم را توسعه بخشد. همچنین، این ارز دیجیتال توجهات و انتقاداتی را از سوی سیاستمدارانی که نگران حفظ حریم خصوصی و امنیت هستند به خود جلب کرده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ