video thumb

امکان رزرو هتل در ۱۹ هزار نقطه جهان با استفاده از بیت کوین

اپلیکیشن خرید اینترنتی Loli از امکان رزرو هتل های موجود بر روی این اپلیکیشن که متعلق به وب سایت Hotels.com است، با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین خبر داد.
این اپلیکیشن آمریکایی با اعلام این خبر بر روی وب لاگ رسمی خود، اعلام کرد که دو وب سایت بزرگ رزرواسیون اینترنتی بزرگ جهان از جمله Hotels.com و Booking.com در این مسیر با Loli همراه خواهند بود.
Loli که در سال ۲۰۱۸ تاسیس شده اعلام کرده که مشتریان این اپلیکیشن می توانند از این پس با استفاده از کمترین مقدار بیت کوین یعنی ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ BTC خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. این نخستین فروشگاه آنلاین اینترنتی است که با ارائه بیش از ۵۰۰ برند کالا آمادگی خود را جهت کار با بیت کوین اعلام کرده است.
لازم به ذکر است در حال حاضر هتل های بزرگی همچون هیلتون، مریوت، VRBO و پریسلاین در فهرست هتل های قرار داده شده بر روی این اپلیکیشن هستند که مشتریان می توانند با استفاده از بیت کوین، هتل مورد نظر خود را زرو کنند.
این قرارداد مشتریان را قادر خواهد ساخت تا با استفاده از بیت کوین، تخفیف ۳٫۵ درصدی رزرو هتل را دریافت کنند. تنها وب سایت Hotels.com به عنوان شریک تجاری Loli، امکان رزرو ۳۲۵ هزار اتاق و سوئیت در ۱۹ هزار نقطه جهان را برای مشتریان فراهم می کند.
پیشتر در ماه نوامبرسال ۲۰۱۸ نیز Loli موفق به جذب ۲٫۲۵ میلیون دلاری سرمایه آزاد از طریق گروه ارز دیجیتال (DCG) شده بود. البته در سال های گذشته نیز وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین دیگری همچون Cheapair اقدام به پذیرش بیت کوین برای فروش خدمات یا کالا کرده بودند. در ماه آوریل سال جاری میلادی نیز شرکت بزرگ توریستی Corporate Traveller انگلیس از آغاز پذیرش بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت خرید اینترنتی بر روی ب سایت خود خبر داده بود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ