یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

کارگزاری ها فرصت سازانی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال

در دنیای امروز با استفاده از راه های مختلف می توان براحتی به بازار عرضه ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کرد و کارگزاران زیادی کوین ها را در قالب کالا ارایه می کنند همچنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال دیگر نیازمند مراجعه به صرافی ها نیست و دریافت سود نیز به تبادل دستی کوین ها نیاز ندارد.
در شرایط کنونی داد و ستد ارزهای دیجیتال همچون معامله های پولی مانند سهام و فارکس به راحتی انجام می شود از راه ها و شیوه های زیادی می توان از بازار سود دریافت کرد.
یکی از راه های شناخت درست نوسان های بازار بهره گیری از اندیکاتورهای تکنیکال و در نتیجه تصمیم های بهتر و سودمندتری و برای سرمایه گذاری اتخاذ کرد.
دانستن نکاتی قبل از ورود به داد و ستد های ارزهای دیجیتال از طریق کارگزاران ضروری است از جمله اینکه شما ابتدا کارگزار خود را انتخاب کنید چون همه آنها باهم برابر نیستند.
برخی از آنها اسپرد (اختلاف بین خرید و فروش) کمتری را می دهند و برخی نیز بر کاهش تراکنش هایشان تمرکز دارند و برخی نیز امکان استفاده از نرم افزار یا پلتفرم خاصی را به شما می دهند و همچنین برخی نیز واسطه کاربری مختص به خود برای ارزهای دیجیتال دارند.
قانون قطعی برای انتخاب کارگزاری ها موجود نیست بلکه تنها باید
شرایطتان را تعریف کرده و نسبت به عملکرد کارگزاری منتخب مطابق با نظرتان مطمین شوید همچنین می توانید از منابعی که برای ارزیابی و انتخاب کارگزاری های ارزهای دیجیتال موجود است بهره ببرید.
از مفیدترین منابع انتخاب کارگزاری ها سایت InvestinGoal.com است که در بردارنده اطلاعات هر کارگزاری همراه با نقد و بررسی های صورت گرفته است.
پس از اینکه که اطمینان حاصل کردید که شرایط مناسب است پیش از نام نویسی نیز یک بررسی کلی انجام دهید و با مطالعه دقیق قوانین و ضوابط کارگزاری ها نسبت به حفاظت از سرمایه خود مطمین شوید و تنها در صورتی که همه شرایط کارگزاری را قبول داشتید حساب باز کنید.
بازار داد و ستد ارزهای دیجیتال پیشرفت های قابل توجهی داشته و در نتیجه جذابیت های زیادی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است بنابراین در این مسیر باید مجموعه کوین هایی را انتخاب کنید که اطلاعات بیشتر و جامع تری نسبت به آنها داشته باشید.
با تمرکز بر کوین های مخصوصی شما راه مناسبی را برای کاهش دامنه پژوهشی خود پیش از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اید و در حجم گسترده اطلاعات موجود سردرگم نمی شوید و در حوزه کوین های خاصی که انتخاب کرده اید می توانید در ارزیابی مخاطرات معامله ها و همچنین ساماندهی پورتفولیوی ، حساب شده تر قدم بردارید.
می توانید با تمرکز بر روی کوین های در حال رشد و توسعه نظیر بیت کوین و اتریوم ، در این حوزه سرمایه گذاری کنید
و افزون بر این در شرایطی که حدی از ارزشمندی برای پورتفولیوی شما موجود باشد می توانند در ICO ها نیز مشارکت داشته باشید.
مشابه متمرکز شدن بر سهام خاص یا جفت ارزهای فارکس در دیگر داد و ستدهای مالی، باید تعداد کوین های مورد علاقه خود را محدود کرد و از این راهکار سرمایه گذاران زیادی برای متمرکز بودن بر بازار و تثبیت سودآوری در دراز مدت بهره می برند.
جنجال های ایجاد شده نخستین در حاشیه معامله ارزهای دیجیتال و استفاده از کوین ها در قالب سرمایه گذاری بر اساس ترس از دست دادن زمان سرمایه گذاری یا فومو (FOMO) صورت گرفت
سرمایه گذاران و معاملعه گران بسیاری در جو احساسی و با این امید که سود زیادی ببرند به بازار وارد شدند در حالی که یکی از مهم ترین راه های معامله در بازار ارزهای دیجیتال اجتناب از احساسی تصمیم گرفتن و ورود و خروج به بازار با برنامه مشخص است باید افزون بر اینکه میزان نفع هدف و همچنین استپ زیان خود را می دانید نسبت به زمان خروج خود از بازار نیز ارزیابی درستی داشته باشید.
با دوری از اتخاذ تصمیم های احساسی می توان تا حد زیادی مانع از زیان های احتمالی شد چون با احساسی عمل کردن از ترس ضرر کردن، احتمالا تصمیم های اشتباه ها تری می گیرید و حتی پول بیشتری از دستتان می رود.
باتوجه به اینکه تصمیمات شما باید بر اساس منطق و مبتنی بر اهدافتان گرفته شود بنابراین در صورتی که معامله های بدی داشتید می توانید از تجربه آن درس هایی برای معامله بهتر بگیرید.
با انتخاب این رویکرد پایه های رشد بیشتر و ثابت تری برایتان در بازار ارز دیجیتال ایجاد می شود.
در بازار ارزهای دیجیتال باتوجه به اینکه تعداد بسیار زیادی کوین وجود دارد بنابراین روند شناسایی و بررسی همه آنها ادامه دار است بنابراین می توان گفت فرصت هایتان برای دریافت سود پایان ناپذیر است.
می توان گفت بازار ارز دیجیتال در برابر سایر داد و ستد های پولی که انجام می شود ، منحصر به فرد است و قیمت ها بر مبنای عوامل گوناگونی بالا و پایین می شود بنابراین لازمه خرید و فروش موفق، آشنایی کامل با چند و چون این بازار جهانی است.
گفتنی است با وجودی که خرید با قیمت پایین محصول در همه داد و ستدها اقدامی درست است ولی در بازار معامله های ارزهای دیجیتال این راهبرد پاسخگو نمی باشد.
برای معامله در بازار ارزهای دیجیتال باید تحلیل درستی از روند بازار و بالا و پایین های قیمت داشته باشید به این شکل که با خرید کوین زمانی که می خواهد روند صعودی را آغاز کند سودتان تضمینی است و می توانید در بهترین زمان کوین بخرید و سود ببرید
با توجه به آگاهی هایی که از موارد مطرح شده کسب کردید اکنون معامله های ارزهای دیجیتال توسط کارگزاری ها لذت بیشتری برایتان دارد.
فرصت های خیلی زیادی را کارگزاری ها و پلتفرم های معاملاتی برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند و شما فقط باید این فرصت ها به بهترین شکل ممکن شناسایی کنید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ