سرمایکس
video thumb

بزرگترین شبکه بلاک چین کره جنوبی با مشارکت ال جی راه اندازی می شود

Ground X، بازوی اصلی بلاک چین شرکت مخابراتی بزرگ و غول آی تی کره جنوبی یعنی کاکائو، از راه اندازی شبکه اصلی بلاک چین خود به نام Klaytn خبر داد. بر اساس این گزارش، تمرکز این شبکه بر روی اپلیکیشن های مبتنی بر سیستم مالی غیر متمرکز (DApps) بوده و شبکه بلاک چین بزرگ این کشور را راه اندازی خواهد کرد. گفته می شود چندین شرکت بزرگ مخابراتی و آی تی از جمله ال جی نیز در این پروژه مشارکت خواهند داشت.
«هان جائه سون»، مدیر اجرایی Ground X نیز با تایید این خبر اعلام کرد که موسسات پذیرنده Klaytn از بازاری ۶۴٫۸ میلیون دلاری بهره مند خواهند شد.
در حال حاضر، ۹ DApp بر روی این پلتفرم فعال بوده که از جمله می توان به یک برنامه اشاره کرد که محتوای آن به رستوران های برگزیده مشتریان و امتیاز دهی به آنها می پردازد و برنامه دیگر نیز یک هاب ویدئویی مانند یوتیوب است. کاکائو اظهار امیدواری کرده که تا ماه اکتبر سال جاری میلادی، بتواند دستکم ۳۴ DApp را بر رروی این پلتفرم بلاک چینی فعال کند.
راه اندازی این پلتفرم از آنجا بسیار مهم به نظر می رسد که از سوی کاکائو به عنوان مالک بیش از ۹۶ درصد سهام مخابرات کره جنوبی راه اندازی شده و می تواند سهم به سزایی در توسعه صنعت بلاک چین این کشور ایفا نماید. این شرکت مخابراتی در حال حاضر، به جز پلتفرم مذکور، بخش های مختلفی همچون پلتفرم های پیام رسانی، مالی و بازی را نیز زیر پوشش و تحت مالکیت خود دارد.
رسانه های کره جنوبی، ماه گذشته نیز از تصمیم کاکائو برای انتشار کیف پول ارز دیجیتال اختصاصی این شرکت خبر دادند.
لازم به ذکر است مراحل اولیه آزمایش Klaytn در اکتبر سال گذشته میلادی انجام شد که ۱۰ شرکت بزرگ داخلی و بین المللی در این آزمایش حضور داشتند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version