video thumb

فعالسازی مجدد فروش بازی های دیجیتال از طریق بیت کوین توسط Twitch

پلتفرم پخش بازی های کامپیوتری Twitch، متعلق به شرکت آمازون از راه اندازی مجدد سرویس پذیرش بیت کوین و «بیت کوین کش» بر روی پنل خود خبر داد. بر اساس گزارش منتشر شده در همین خصوص از سوی نشریه کوین تلگراف، Twitch پیشتر در ماه مارس سال جاری میلادی با غیر فعالسازی سرویس پرداخت آنلاین Bitpay از روی پنل فروش خود، پذیرش دو ارز دیجیتال بیت کوین و بیت کوین کش را به عنوان ابزار پرداخت و خرید آنلاین بازی متوقف ساخته بود.

اما این وب سایت فروش و پخش بازی های کامپیوتری بار دیگر از پذیرش مجدد این دو ارز دیجیتال به عنوان ابزار پرداخت و فعالسازی امکان پذیرش مجدد آنها بر روی پلتفرم خود خبر داد. با اینحال، این شرکت از اعلام رسمی آغاز مجدد پذیرش دو ارز یاد شده به عنوان مدل های پرداختی جدید بر روی پنل فروش خود امتناع کرده و دلیلی برای این کار خود نیز اعلام نکرده است.
به نظر می رسد افزایش روزانه ارزش بیت کوین در بازار که در روزهای گذشته قیمتی معادل ۱۳ هزار دلار پیدا کرد، دلیل اصلی تصمیم Twitch برای پذیرش این ارز دیجیتال به عنوان ابزار پرداختی خود بوده است. بیت کوین که سال جاری میلادی را با قیمتی بین ۳ الی ۴ هزار دلار آغاز کرد، طی روزهای گذشته با افزایش قیمتی ۳۲ درصدی مواجه بوده که رکوردی بالاتر از قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ نیز به ثبت رسانده است.
حتی امروز برخی از پلتفرم های میادلات ارزهای دیجیتال همچون BitMEX از فروش این ارز دیجیتال با قیمتی بالاتر از ۱۳ هزار دلار در بازار نیز خبر دادند. افزایش قیمت روزانه این ارز دیجیتال منجر شده تا حتی برخی از پلتفرم های مبادلات ارزی مانند پلتفرم آمریکایی Square اقدام به پذیرش سپرده مبتنی بر بیت کوین از سوی کاربران و مشتریان خود کنند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ