video thumb

راه‌اندازی یک شبکه برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز با استفاده از هوش مصنوعی توسط کورتکس!

طبق انتشار یک خبری، کورتکس (Cortex) یک شبکه برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز با استفاده از هوش مصنوعی (AI) راه اندازی کرده است.

این شرکت مدعی است، این اولین بار است که هوش مصنوعی در یک شبکه رمزنگاری در این مقیاس معرفی شده است. کورتکس امیدوار است که از این فناوری جهت ایجاد گزارش های اعتبار سنجی برای صنایع مالی غیر متمرکز استفاده شود و جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری را برای صرافی ها تسهیل کند. کورتکس معتقد است که از این فناوری می توان در بخش بازی و ورزش های اینترنتی نیز استفاده کرد و به این ترتیب طیف وسیعی از این فناوری بهره مند می شوند. زیکی چن (Ziqi Chen)، مدیرعامل کورتکس در این رابطه عنوان کرد:

در آینده ای نزدیک انتظار داریم که استیبل کوبن ها را بر اساس یادگیری ماشینی، عملکرد غیر متمرکز، تشخیص رفتارهای مخرب، تخصیص منابع هوشمند و بسیاری دیگر از ویژگی ها شاهد باشیم. این ها چالش هایی هستند که دسترسی مدل های هوش مصنوعی را در زنجیره بسیار ارزشمند خواهند کرد.

کورتکس به عنوان برنامه آینده خود اعلام کرد که در نظر دارد تا با توسعه دهندگان برای پیاده سازی اپلیکیشن غیرمتمرکز هوش مصنوعی در شبکه خود کار کند و ماشین یادگیری در شبکه را برای شبکه هایی فراتر از اتریوم عرضه کند.

پیش از این، اتحادیه اروپا اعلام کرده بود که قصد دارد میزان داده هایی که می تواند به عنوان اطلاعات خام برای پروژه های هوش مصنوعی و بلاک چین استفاده شود را افزایش دهد.

یک شاخص هوش مصنوعی که ردیابی ۱۰۰ ارز دیجیتال و توکن ها را انجام می دهد، اخیرا به ترمینال های مبادلاتی رویترز و بلومبرگ اضافه شده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ