video thumb

فعالان حوزه ارزهای دیجیتال خواستار تشکیل اتحادیه ای جهانی برای این صنعت شدند

به گزارش نشریه کوین تلگراف، گروهی از اتحادیه های تجاری ملی فعال در زمینه سرویس دهندگان سرمایه مجازی (VASP) آمریکا از قصد خود برای ایجاد اتحادیه ای جهانی به نمایندگی از موسسات و بنگاه های تجاری فعال در این صنعت خبر دادند.
بر اساس این گزارش، اتحادیه بازرگانان ژاپنی نیز با امضای تفاهمنامه مشترک با شرکت «اوساکا» برای تشکل چنین اتحادیه ای خبر دادند. برخی از اتحادیه های شناخته شده امضا کننده تفاهم نامه مذکور عبارتند از: اتحادیه تجارت دیجیتال استرالیا، اتحادیه صنعت بلاک چین و ارز دیجیتال کره جنوبی، اتحادیه بلاک چین هنگ کنگ و ائتلاف پارلمان تایوان برای بلاک چین.
مراسم امضای این تفاهمنامه در جریان اجلاس V20، همزمان با برگزاری اجلاس گروه بیست (G20) و با همکاری نهادهای رگولاتوری در شهر اوساکا ژاپن برگزار شد.
«رونالد تاکر»، بنیانگذار ADCA و برگزار کننده اجلاس مذکور در خصوص اهمیت این مراسم گفت: ما هر کسی را در مسیر سفر خود دیدیم به اینجا آوردیم تا نهادی تشکیل دهیم که به تاسیس ابزاری برای همکاری با آژانس های دولتی و FATF در جهت حصول اطمینان از تامین منافع تمامی ما کمک کرده و نسبت به ایجاد ارزش در سطح بین المللی اقدام نماییم.
گفته می شود هدف از امضای تفاهم نامه مذکور، آغاز گفتگو میان دولت و نهادهای رگولاتوری، حمایت از تبادل اطلاعات، ارتقاء سیاست ها و محصولات، افزایش آگاهی در خصوص این صنعت و بهبود انطباق کاری میان آنها بوده است.
لازم به ذکر است اجلاس وزرای اقتصاد و روسای بانک های مرکزی گروه G20 در ماه جاری میلادی تشکیل شد که تمامی اعضا به اتفاق خواستار ایجاد هیات ویژه ثبات مالی (SFB) و همچنین سازمان های استاندارد محور جهت نظارت بر امور مربوط به حوزه فعالیت ارزهای دیجیتال کنند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ