سرمایکس
video thumb

آدام بک: سرعت پیشرفت بلاک چین از روند توسعه اینترنت هم فراتر رفته است

«آدام بک»، مدیر عامل شرکت بلاک چینی «بلاک استریم» و مخترع سیستم اثبات کار (PoW) که بعدها به عنوان الگوریتم استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار گرفت، طی سخنانی مدعی شد که به نظر می رسد عصر بیت کوین بیش از عصر اینترنت در حال رشد و پیشرفت باشد.
وی که این سخنان را در جریان برگزاری پنل بیت کوین ۲۰۱۹ در سان فرانسیسکو مطرح می کرد، با اشاره به پول های مدرن مانند «دیجی کش» گفت که بیت کوین از چشم انداز سیستم مالی غیر متمرکز مد نظر ساتوشی که قرار بود از این ارز دیجیتال به عنوان ابزاری برای مقابله با معضل تورم استفاده کند، فاصله گرفته است.
وی تاکید کرد: بیت کوین بسیار و بسیار سریعتر از آن چیزی که مردم انتظارش را داشتند در حال رشد است و این سرعت شباعت زیادی به دوران آغاز به کار اینترنت در محیط «دات کام» بوده و البته بسیار از آن سریعتر است. وی در عین حال با تاکید بر لزوم تمرکز بیشتر برای توسعه بلاک چین، گفت که همچنان حوزه های دیگری در این مبحث وجود دارند که همچنان نیاز به فهم و کار بیشتر دارند.
آدام بک تاکید کرد: به نظرم هنوز موضوعات بزرگی در زمینه اجرا و پیاده سازی (بلاک چین) باقی مانده اند که باید کشف شوند… ما هنوز در ابتدای راه قرار داریم.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version