video thumb

ورود لیبرا به بازار به سود بیت کوین خواهد بود

پلتفرم تحقیقاتی Seeking Alpha با انتشار گزارشی از نظر کارشناسان و متخصصین حوزه بازار ارزهای دیجیتال و به نقل از آنها اعلام کرد که ورورد ارز دیجیتال لیبرا (متعلق به فیس بوک) به بازار، نه تنها ضربه ای به روند کاری و محبوبیت بیت کوین وارد نکرده، بلکه منجر به رونق هر چه بیشتر این ارز در بازار خواهد شد.
تحقیقات انجام شده توسط این پلتفرم نشان می دهد که با ورود لیبرا به بازار ارزهای دیجیتال، نهایتا مشتریان به سمت بیت کوین باز جذب شده و سیل مشتریان جدید نیز به سمت خرید این ارز دیجیتال روانه خواهد شد.
با این حساب، ورود ارزهای جدید مانند لیبرا به بازار، تنها باعث افزایش قیمت و محبوبیت این ارز دیجیتال در بازار و نهایتا پذیرش بیشتر آن از سوی مردم در مقیاس جهانی خواهد شد.
«ریان والدوک» از محققان Seeking Alpha در این خصوص نوشت: من معتقدم که لیبرا منجر به افزایش استفاده از بیت کوین به عنوان سیستم P2P پرداخت مستقیم شده و همچنین افزایش قیمت این ارز دیجیتال در بازار منجر به سرمایه گذاری بیشتری مشتریان بر روی این ارز دیجیتال به عنوان ابزاری برای حفظ ارزش پول خود خواهد شد.
این سخنان تنها یک روز پس از اظهارات «آرتور هایس»، مدیر عامل پلتفرم بزرگ مبادلات ارزهای دیجیتال BitMEX مطرح شده است.
هایس روز گذشته در گفتگو با بلومبرگ، با تاکید بر نقش تعیین کننده حداکثری بیت کوین در بازار گفت: من فکر می کنم بیت کوین نهایتا (سیستم جاری) بازرگانی و بانک های مرکزی را نابود خواهد کرد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ