سرمایکس
video thumb

سرمایه گذاری امارات بر روی بلاک چین بانک BTG

BTG Pactual که عنوان بزرگترین بانک سرمایه گذاری آمریکای لاتین را در اختیار دارد از تصمیم خود برای انتقال پبشنهاد توکن های STO این شرکت به سیستم بلاک چین Tezons به ارزش یک میلیارد دلار که قرار است با سرمایه گذاری یک شرکت اماراتی انجام شود خبر داد.
گفته می شود این پروژه قرار است در قالب قرارداد همکاری مشترک میان بانک BTG و شرکت اماراتی Dalma Capital انجام شود. قرار است دو طرف در قالب این پروژه همکاری نسبت به توکنی سازی تعدادی از دارایی های سنتی با استفاده از بلاک چین Tezons و پلتفرم قراردادهای هوشمند بپردازند.
بر اساس بیانیه مشترک اعلام شده از سوی دو طرف، شرکت اماراتی Dalma Capital قرار است از بلاک چین Tezons برای دیجیتال سازی توکن ها در صنایع مختلف و متعددی از قبیل بخش املاک و مستغلات گرفته تا بخش ورزش و عضویت در باشگاه استفاده کند. با این حال، بانک بزرگ BTG نیز قرار است تجربیات خود در زمینه توکنی سازی که یشتر موفق به اجرای آن در قالب پروژه بزرگ مختفی چون ReitBZ که بر پایه اتریوم فعالیت می کند را در اختیار طرف اماراتی قرار دهد. در حقیقت، هدف از راه اندازی این پروژه مشترک، فراهم آوردن خدمات مربوط به فروش و خرید املاک و مستغلات با هزینه و تعرفه بسیار پایین تر به ویژه برای استفاده برای سرمایه گذاران بین المللی است.
در همین راستا، «تیم درپر» از جمله سرمایه گذاران به نام بر روی پروژه Tezons و سرمایه دار به نام بیت کوینی نیز در گفتگوی اخیر خود با استقبال از همکاری دو طرف مذکور در این پروژه، این همکاری را موفقیت آمیز دانسته و تاکید کرد که Tezons تجربه خوبی در استفاده از توکن های امنیتی دارد. لازم به ذکر است در حال حاضر شرکت Tezons با در اختیار داشتن ۸۳۰ میلیون دلار، بیت و یکمین ارز دیجیتال بازار به حساب می آید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version