video thumb

کریگ رایت برای اثبات بی‌گناهی خود مدارک جعلی به دادگاه ارائه داده است!

با توجه به اسنادی که استیون پالی (Stephen Palley)، از وکلای حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در توئیتر منتشر کرده است، رایت، خالق خودخوانده بیت کوین برای اثبات قرارداد امانی بین خود و دیوید کلیمن به شاکیانش مدارکی جعلی به دادگاه ارائه داده است.

بر اساس گفته پالی، ساتوشی ناکاموتوی تقلبی در ارائه مدارک به دادگاه برای اثبات پرونده شکست خورده است، چراکه اسناد و مدارکی که وی به دادگاه ارائه داده است، جعلی بوده زیرا، این مدارک با اختلاف زمانی چندگانه همراه بوده است.

در میان پرونده‌های به نمایش گذاشته مربوط به دادگاه منطقه‌ ای فلوریدای جنوبی در آن روز، سندی وجود دارد که برای اثبات همکاری رایت و دیوید کلیمن که در حال حاضر مرده است، به دادگاه ارائه شده است. وکلای کلیمن در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ پرونده‌ای علیه کریگ رایت به دادگاه ارائه دادند و او را به سرقت صدها هزار بیت کوین کلیمن که در حال حاضر ۵ میلیارد دلار ارزش دارد، پس از مرگش در ماه آوریل سال ۲۰۱۳ متهم کردند.

مدارک قرارداد امانی ارائه شده به تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۲ تنظیم شده‌اند که بر اساس یافته ‌های پالی این اسناد پس از مرگ کلیمن ایجاد شدند. اسناد قرارداد، ظاهرا از کپی ‌رایت کالیبری ۲۰۱۵ که یکی از فونت‌ های مایکروسافت ورد است استفاده کرده است که این مسئله نشان‌ دهنده این است که امکان ندارد که مدارک پیش از سال ۲۰۱۵ تهیه شده باشند.

پس از اتهام ظاهری رایت برای جعل اسناد دادگاه، پالی نوشت:

منظورم این است که منطقی است که مخترع بیت کوین می‌تواند در زمان سفر کند.

در اواخر ماه ژوئن، رایت اعلام کرد که نمی ‌تواند دستور دادگاه را برای ارائه فهرستی از کلیه‌ی آدرس‌ های عمومی بیت کوین‌ های اولیه ‌اش اجابت کند. رایت ادعا کرد که اطلاعات مهم سرمایه و کیف پولش را پیش از مرگ کلیمن در اختیار او قرار داده بود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ