video thumb

تحلیلگری که افزایش قیمت بیت‌ کوین را در سال ۲۰۱۹ پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید: امکان اصلاح ۸۰ درصدی قیمت بیت‌کوین وجود دارد!

قیمت بیت کوین (BTC) در آخرین روز هفته جاری نیز نتوانست از مقاومت هفتگی عبور کند. این در حالی است که همچنان سطح ۱۱٫۰۰۰ دلار حفظ شده است.

با توجه به داده های کوین ۳۶۰ (Coin360) قیمت بیت کوین، طی چندین ساعت گذشته، ۵٫۲۷ درصد افزایش پیدا کرده است. طی هفته گذشته، نرخ مبادله‌ی بیت کوین و دلار آمریکا، با ثباتی نسبی همراه بوده و بین ۱۰٫۸۰۰ و ۱۱٫۶۸۰ دلار در نوسان بود.

در حال حاضر، بسیاری از تحلیلگران بازار معتقدند که این رفتار کوتاه مدت بیت کوین می‌تواند طی روزها و هفته‌های آینده باعث ایجاد کف‌های پایین‌تری (lower lows) شود.

جاش ریجر (Josh Rager) یکی از نظریه پردازان بیت کوین که در حال حاضر تحلیل‌های بسیاری در مورد قیمت کنونی این ارز دیجیتال انجام داده، اعلام کرد که قیمت بیت کوین در پایان هفته گذشته، به ۱۱٫۴۴۰ دلار رسید که این میزان، نزدیک به سطح مقاومت بوده است.

وی عنوان کرد که به نظر من، با نگاهی به سقف‌های پایین‌تر (lower lows) در نمودارهای چهار ساعتی، می‌توان دریافت که روند قیمت در هفته‌ی پیش رو، کمی نزولی خواهد بود.

در طرف دیگر، پیتر برندت ( Peter Brandt)، یکی دیگر از تحلیلگران کهنه کار بیت کوین، نگران‌تر از ریجر به نظر می‌رسد. او که پیش‌تر در ارتباط با مرگ احتمالی آلت کوین‌ها هشدار داده بود، این بار از احتمال عقب‌گشت قیمت بیت کوین صحبت هایی به میان آورده است.

وی عنوان کرد: در صورتی‌ که روند پارابولیک فعلی نقض شود، می‌توان انتظار داشت که طی هفت ماه، اصلاحی ۸۰ درصدی یا کمتر رخ دهد و پارابولیک هایی جدید با منحنی‌هایی کوچک‌تر ایجاد شوند.

عده‌ای نیز که پیش‌تر، کاهش قیمت دوباره بیت کوین را رد کرده بودند، حالا در کاهش ۲۰ درصدی قیمت این ارز دیجیتال برتر، صحبت می کنند.

بازار آلت کوین‌ها نیز در روزهای اخیر شاهد تغییرات کمی بوده است؛ به جز ارز دیجیتال اتریوم (ETH) که قیمت آن با ۶ درصد افزایش، به بالای ۳۰۰ دلار رسید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ