video thumb

هشدار چارلی لی در مورد بدتر شدن وضعیت لایت‌ کوین

با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن پاداش استخراج یا Halving شبکه لایت کوین به نظر می‌ رسد که متخصصان و کهنه کاران این صنعت بر روی مسائل مربوط به تاثیرات این رویداد بر روی صنایع مرتبط با اکوسیستم ارزهای دیجیتال متمرکز شده اند. طیف وسیعی از گمانه‌ زنی‌های مختلف همچون کاهش پاداش هر بلاک تا خاموشی کامل بازار، باعث به وجود آمدن یک وضعیت بی‌ ثبات شده است، در حالی که رهبران کسب و کار در جهت شفاف‌سازی برخی از ابهامات خاص اکوسیستم خودشان موضع ‌گیری کرده‌اند.

با این گونه تلاش‌ها، چارلی لی (Charlie Lee)، بنیان گذار لایت‌ کوین (LTC) طی یک مصاحبه نظرات خود را در رابطه با تجربیات قبلی مربوط به رویداد نصف شدن پاداش استخراج بیت‌ کوین و لایت ‌کوین در گذشته و همچنین آنچه باید مورد انتظار باشد، به اشتراک گذاشت. لی معتقد است که شوک ناشی از رویداد نصف شدن پاداش استخراج نه تنها بر روی میزان سودآوری و درآمد صنعت استخراج تاثیر گذار خواهد بود، بلکه باعث می شود که برخی از ماینر‌ها از روی اجبار دستگاه‌ های ماینینگ خود را به طور موقت خاموش کنند. وی ادامه داد:

برای مدتی، بلاک‌ها با کاهش سرعت مواجه خواهند شد، ما همه چیز را دوباره تنظیم می‌کنیم و وضعیت خوب خواهد شد، اما قطعا این رویداد یک شوک برای این سیستم می باشد.

وی در رابطه با تصور عموم مردم در رابطه با خرید ارزهای دیجیتال در راستای سودآوری نیز نظراتی ارائه داد. لی با اشاره به یکی از پیش‌ بینی‌های خودش اعلام کرد که روند افزایش کنونی در قیمت‌ ارزهای دیجیتال به طور مستقیم به هجوم سرمایه‌ گذاری قبل از رویداد نصف شدن پاداش استخراج ارتباط دارد. لی با اشاره به رویداد‌های نصف شدن پاداش استخراج قبلی لایت ‌کوین عنوان کرد که افزایش قیمت‌ها قبل از این رویداد اجتناب ‌ناپذیر است.
لی در صحبت‌های خودش که به نظر می‌ رسد توصیه‌هایی در رابطه با سرمایه گذاری در صنعت ارزهای دیجیتال هستند، به بینندگان هشدار داد:

قیمت لایت ‌کوین می ‌تواند تا ۲۰ دلار هم کاهش یابد و اگر این اتفاق افتاد شگفت ‌زده نشوید. اگر نمی‌توانید کاهش ۹۰ درصدی ارزش ارزهای دیجیتال را تحمل کنید، پس آنها را خریداری نکنید زیرا این صنعت، زیادی برای شما خطرات زیادی در بر دارد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ