video thumb

درخواست LG مبنی بر ثبت نشان‌تجاری کیف‌ پول ارز دیجیتال “ThinQ Wallet” در ایالات‌متحده!

شرکت فناوری کره ای الی‌جی LG  در وب سایت رسمی خود منتشر کرد که به دفتر ثبت اختراع و نشان های تجاری ایالات متحده (USPTO) درخواست داده تا نشان تجاری “ThinQ Wallet” را به ثبت برساند.

بر اساس اسناد ثبت شده، این نشان تجاری برای خدمات مربوط به خدمات تراکنش و تسویه حساب، بانکداری تلفن همراه، “صدور پول مجازی” و “نرم افزار پرداختی برای تلفن های همراه” و… می باشد. ThinQ، یک نام تجاری است که در سال ۲۰۱۱ توسط این شرکت در نمایشگاه الکترونیک مصرفی برای یخچال هوشمند مصرفی استفاده شده است. از آن زمان به بعد، چندین گوشی هوشمند نیز تحت نام تجاری ThinQ عرضه شده است.

این نشان تجاری می تواند نشان دهنده این باشد که LG قصد رقابت با سامسونگ را دارد. در ماه می، کوین تلگراف گزارش داد که این شرکت قصد دارد تا بر روی ارزهای دیجیتال و بلاک چین از جمله کیف پول سرمایه گذاری کند.

همانطور که کوین تلگراف پیش از این گزارش داده است، LG CNS، شرکت زیر مجموعه‌ی ‌ LG Corp، پلت فرم بلاک چین اختصاصی خود را برای تقویت شفافیت زنجیره تامین برای ناهارخوری های کافه تریای مدارس ارائه خواهد داد.

در ماه می، شرکت HTC، یکی از بزرگ ترین تولید کننده لوازم الکترونیکی مصرفی در تایوان، به دنبال راه اندازی کیف پول ارزهای دیجیتال با توکن ERC20 در گوشی هوشمند Exodus 1 برای کاربران خود می باشد. گفتنی است که این مصرف‌کننده بزرگ محصولات الکترونیکی، این کار را با همکاری شبکه‌ی کابر (Kyber) یک صرافی غیر متمرکز و مبتنی بر اتریوم است، انجام خواهد داد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ