video thumb

صرافی بایننس ۲۴ میلیون دلار از توکن هایش را می‌سوزاند!

بایننس، برترین صرافی جهان از نظر حجم مبادلات، می گوید که هشتمین مرحله از سوزاندن توکن های بایننس کوین را به صورت کامل انجام داده است.
این صرافی واژه‌ی سوزاندن را که در صنعت ارزهای دیجیتال به معنی از بین بردن توکن هاست را پست کرد. صرافی بایننس مطابق وایت پیپر خود ۸۰۸۸۸۸ توکن BNB را که پیش از این به تیم بایننس اختصاص داشت را از بین برد

طبق گفته بایننس ارزش این تعداد توکن برابر با ۲۳٫۸ میلیون دلار بوده است. هر چند کوین دسک دریافته است که در حال حاضر آنها چیزی حدود ۲۵٫۷ میلیون دلار ارزش دارند. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، در حال حاضر قیمت هر توکنBNB با بیش از ۵٫۹۵ درصد افزایش به بیش از ۳۲ دلار رسیده است.

سوزاندن تراکنش ها در تصویر زیر قابل مشاهده است.

این صرافی اعلام کرد: با شروع فرآیند سوزاندن، بایننس توکن های اختصاص یافته به تیم بایننس را کنار گذاشته و تعهد خود یعنی سوزاندن ۱۰۰ میلیون توکن BNB را به پایان می رساند.

بایننس نشان داد که ۸۰ میلیون توکن BNB متعلق به تیم این صرافی، ۴۰ درصد از کل BNB های عرضه شده را تشکیل می دهد.

طبق پست مربوط به فرآیند سوزاندن BNB ها، این توکن ها به عنوان پاداش به کارهایی که آنها برای ساخت اکوسیستم بایننس انجام داده اند، اختصاص داده شده است:

کل بایننس کوین عرضه شده ۱۰۰ میلیون خواهد بود. در حال حاضر تعداد توکن های عرضه شده ۱۸۹ میلیون است و به این معنا است که همچنان باید ۸۹ میلیون توکن BNB دیگر نیز سوزانده شود. بایننس ادامه داد:

تیم بایننس در ابتدا ۸۰ میلیون توکن اختصاص یافته را خواهد سوزاند و ۹ میلیون توکن BNB باقی مانده را صرافی Binance.com خواهد سوزاند.

کوین دسک از تیم بایننس سوال کرد که آیا راهی برای جبران خسارت این توکن های سوزانده شده وجود دارد یا خیر؟

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس پاسخ داد:

بایننس هنوز می تواند کسب درآمد داشته باشد و یک سازمان سودآور است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ