video thumb

باشگاه فوتبال دلفین میامی از انعقاد قرارداد با لایت کوین خبر داد

باشگاه دلفین آمریکا با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد که ارز دیجیتال لایت کوین از این پس، ارز دیجیتال رسمی این تیم خواهد بود. همچنین گفته می شود باشگاه دلفین میامی آمریکا و لایت کوین قرارداد همکاری مشترک با شرکت پرداخت ارزی دیجیتال Aliant امضا کرده اند تا از این پس درآمدهای این باشگاه از طریق پلتفرم اختصاصی ارزی دیجیتال خود به حساب تیم واریز شود. لازم به ذکر است ۵۰ درصد از درآمدهای باشگاه که از این طریق جذب می شود نیز به نهادهای خیریه پرداخت خواهد شد.
ضمنا هواداران تیم دلفین میامی می توانند بلیط تماشای مسابقات خود را با استفاده از ارز دیجیتال لایت کوین یا بیت کوین خرید نمایند که فروش این بلیط ها نیز به دو شکل آنلاین و یا از طریق مراجعه حضوری به گیشه استادیوم در اختیار تماشاگران قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است شیوه کارکرد دو ارز بیت کوین و لایت کوین بسیار شبیه به هم است. البته با این تفاوت که بیت کوین همچنان ارز اول بازار ارزهای دیجیتال بوده و مجموعه سرمایه آن به ۲۰۱ میلیارد دلار می رسد، در حالیکه لایت کوین با وجود شهرت و اعتباری خوب، تنها حدود ۶٫۳۷ میلیارد دلار سرمایه بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.
قرار است لگو لایت کوین نیز برای تبلیغات مربوط به بخش پرداخت های باشگاه دلفین قرار گیرد. چارلی لی مدیر عامل و بنیانگذار لایت کوین و بنیاد لایت کوین ابراز امیدواری کرده که این همکاری راهی برای آموزش بلاک چین به عموم جامعه را باز کند.
وی گفت: این همکاری لایت کوین را مخاطب میلیون ها نفر جمعیت در سرتاسر جهان قرار خواهد داد، آن هم در زمانی که پذیرش ارزهای دیجیتال به نقطه شکوفایی خود رسیده و اکو سیستم آن نیز قادر به پوشش موارد موجود در جهان واقعی گشته، چیزی که پیشتر امکانپذیر نبود. ما این موقعیت را به چشم راهی قوی برای افزایش آگاهی و آموزش مردم درباره لایت کوین و ارزهای دیجیتال می بینیم.
لازم به ذکر است پیشتر نیز باشگاه پرتغالی SL Benfica اقدام به گشایش امکان پرداخت هزینه بلیط تماشای مسابقات با استفاده از ارزهای دیجیتال کرده بود. این باشگاه برای راه اندازی سیستم پرداخت بلاک چینی خود با شرکت Utrust وارد قرارداد شده و اکنون توکن های این ارز دیجیتال، بیت کوین و اتریوم را به عنوان ارز رسمی برای فروش بلیط مورد پذیرش قرار می دهد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ