video thumb

مارک کیوبن: انتشار لیبرا یک اشتباه بزرگ است

«مارک کیوبن» مالک باشگاه بسکتبال میوریسک و میلیونر مشهور آمریکایی در گفتگوی اخیر خود با شبکه خبری CNBC آمریکا، اقدام فیس بوک در خصوص انتشار ارز اختصاصی این شرکت به نام لیبرا به بازار را اشتباهی بزرگ خواند.
وی همچنین با اشاره به تلاش ممتد فیس بوک برای انتشار سریعتر لیبرا به بازار ارزهای دیجیتال گفت: من طرفدار کاری که آنها در حال انجام آن هستند نیستم… فکر می کنم این اشتباه بزرگی است.
بر اساس گزارش مذکور، کیوبن در این گفتگو توضیح داد که بیش از تاثیر منفی لیبرا بر اقتصاد آمریکا، وی به فکر تاثیر منفی زیاد این ارز دیجیتال بر اقتصاد جهانی است. وی گفت: برخی مشکلات در کشورهای آفریقایی وجود دارند که واقعا غم انگیز هستند. اینکه آنها نمی توانند دیگر ارز خود را مدیریت کنند و این آغاز شروع مشکلات بزرگی است.
کیوبن دو سال پیش با اشاره به حباب موجود در قیمت بیت کوین، اعلام کرد که به دنبال سرمایه گذاری بر روی یک ارز دیجیتال است. وی در آن زمان در خصوص بیت کوین گفت: من فکر می کنم این حباب است. من فقط نمی دانم که این حباب چه زمانی و کجا متوقف می شود.
لازم به ذکر است دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز روز جمعه طی سخنانی با بیان مخالفت خود با کلیت ارزهای دیجیتال، به دو ارز بیت کوین و لیبرا به عنوان سرآمد این ارزها اشاره کرد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ