یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

مدیر اجرایی شرکت Fundstrat : قراردادهای آتی بکت در سه ماه دوم سال جاری راه‌‌اندازی می‌شود

سم داکتر (Sam Doctor)، مدیر اجرایی شرکت Fundstrat، اعلام کرد که قراردادهای آتی بیت کوین در سه ماهه دوم سال جاری توسط «بکت» (Bakkt) عرضه خواهند شد.

بر اساس این پست که حاوی خلاصه‌ ای از فعالیت ‌های Fundstrat در نشست دارایی ‌های دیجیتال سال جاری بود، اعلام شد که قراردادهای آتی بکت، در سه ماهه دوم سال جاری راه اندازی خواهند شد. این در حالی است که ماه گذشته نیز خبرها حاکی از بهره ‌برداری از این قراردادها به ‌صورت آزمایشی بود. بهره‌ برداری آزمایشی قراردادهای آتی بیت کوین از هفته جاری آغاز می ‌شوند. این شرکت بر این باور است که عرضه چنین قراردادهایی باعث سرعت بخشیدن به ورود مؤسسات سرمایه ‌گذاری در بازار بیت کوین خواهد شد. در این پست عنوان شده:

با وجود اینکه که تیم ‌های فروش به دنبال جذب کارگزاران، بازاریان و دفاتر فروش سهام هستند، به نظر می ‌رسد که تعداد زیادی از کاربران آماده حضور در روز اول عرضه بکت هستند.

در جریان این رویداد،، دان استامپ (Dawn Stump) از نمایندگان عالی ‌رتبه کمیسیون مبادلات آتی کالا در ایالات متحده اعلام کرد که در شرایط فعلی ارزهای دیجیتال می‌ توانند به عنوان تهدیدی برای ثبات اقتصاد جهانی به شمار روند و همین مسئله باعث شده تا توجه این نهاد قانون ‌گذار به سمت تقاضای روزافزون عموم مردم در جهت استفاده از قراردادهای آتی بیت کوین، جلب شود. همچنین در طول این نشست، آری پاول (Ari Paul)، مسئول بخش خبری شرکت سرمایه‌ گذاری بلاک تاور (Blocktower)، اعلام کرد به‌ محض آنکه یک نرم ‌افزار قابل ‌اتکا یا یک رابط کاربری بتواند میانبری امن، ساده و قابل ‌اتکا مانند پی پال، برای ارزهای دیجیتال کند، استفاده ‌های همگانی و روزمره از چنین ارزهایی چند برابر خواهد شد.

پاول همچنین عنوان کرد که مؤسسات مالی نباید با توجه به همبستگی پایین دارایی‌های دیجیتال و دارایی‌های سنتی و همچنین رشد سالانه مرکب ۲۰۰ الی ۳۰۰ درصدی ‌شان، آنها را نادیده بگیرند. وی در ادامه اظهار داشت که تورم و مقاومت ارزهای دیجیتال در مقابل مصادره از جمله نکات مهمی است که باید مورد توجه واقع شود.

از سوی دیگر، دن مورهد (Dan Morehead)، مدیرعامل شرکت Pantera Capital، اعلام کرد که بیشتر توکن ها با شکست روبه‌ رو می ‌شوند، اما پروتکل ‌های پایه‌ ای آنها دست ‌نخورده باقی می‌ مانند و هزاران اپلیکیشن غیرمتمرکز از روی آنها ساخته می ‌شود.

طبق گزارش کوین تلگراف در ماه می، Intercontinental Exchange در تلاش است تا کمیسیون مبادلات آتی کالای ایالات متحده را متقاعد کند تا قراردادهای آتی بکت را مورد تائید قرار دهد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ