سرمایکس
video thumb

افزایش قدرت محاسباتی شبکه بیت کوین به ۸ برابر گذشته

به گزارش نشریه کوین تلگراف، با افزایش بی سابقه میزان هشینگ های انجام شده در شبکه ارز دیجیتال بیت کوین ، قدرت این ارز دیجیتال در زمان حاضر بیش از هر زمان دیگری در تاریخ پیدایش این ارز شده است.
بر اساس اطلاعات منتشر شده بر روی بلاک چین بیت کوین، نرخ هشینگ های انجام شده بر روی شبکه این ارز دیجیتال به رقم ۷۹ ترا – هش بر هر ثانیه (TH/s) در حال حاضر رسیده که رکوردی بی سابقه در دوران فعالیت بیت کوین به حساب می آید.
بر اساس آمار های موجود از تراکنش های انجام شده مبتنی بر بیت کوین، نرخ هشینگ این ارز دیجیتال طی چند ماه گذشته چندین بار رکوردهای قبلی ثبت شده بای تراکنش های مبتنی بر بیت کوین را شکسته است. گفته می شود نرخ هشینگ در بلاک چین بیت کوین تا تاریخ ۲۱ جولای سال جاری میلادی به رقم ۶۵ تریلیون هش بر ثانیه و در تاریخ ۱ جولای به ۷۰ تیلیون هش بر ثانیه رسیده است.
همچنین گفته می شود نرخ هشینگ انجام شده بر روی شبکه بیت کوین در پایان هفته گذشته به رقم ۶۷٫۱ تریلیون هش بر ثانیه رسیده و این در حالیست که این نرخ در هفته جدید سیر صعودی بیشتری به خود گرفته است. گفته می شود قدرت محاسباتی شبکه بیت کوین در حال حاضر، حدود ۸ برابر زمانی است که نرخ این ارز در سال ۲۰۱۷ به حدود ۲۰ هزار دلار افزایش یافته بود.
به گفته کارشناسان، با سقوط قیمت دو هفته پیش بیت کوین به رقم ۱۳۸۰۰ نیز رشد نرخ هشینگ این ارز دیجیتال کاهش نداشته و لذا می توان اذعان داشت که با وجود کاهش قیمت ها، چیزی از قدرت شبکه این ارز دیجیتال کاسته نشده است.
لازم به ذکر است راندمان حاصل از عملیات استخراج بیت کوین که از زمان وارد شدن این ارز دیجیتال به بازار گاوی خود در دسامبر سال ۲۰۱۸ به این سو به حاشیه رانده شده بود، اکنون مجددا در مسیر افزایشی خود قرار گرفته و همچنان سیری صعودی دارد.
در همین حال، موسسه تحلیل ارزهای دیجیتال Filb Filb هفته گذشته اعلام کرده بود که قیمت بیت کوین تا سال آینده متاثر از نحوه فعالیت استخراج کنندگان این ارز دیجیتال خواهد بود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version