video thumb

«درپر» اعلام کرد: لیبرا و دیگر ارزهای دیجیتال، پلی برای دستیابی به بیت کوین

«تیم درپر» از طرفداران و سرمایه گذاران بزرگ بر روی بیت کوین در گفتگوی اخیر خود با شبکه خبری CNBC با دفاع از هر دو ارز دیجیتال بیت کوین و لیبرا در برابر فشارهای اخیر دولت های جهان علیه این دو ارز به ویژه در آمریکا، گفت که بیت کوین برنده نهایی رقابت اخیر ایجاد شده با لیبرا بوده و بیشترین سود را از جو ایجاد شده خواهد برد.
بر اساس این گزارش، درپر با بیان اینکه اکنون در دوران پسا – بیت کوین قرار گرفته ایم گفت که بیت کوین در حقیقت نمایانگر ابداعی درست در بازار ارزهای دیجیتال بوده و به ابزاری بدل خواهد شد که در نهایت مرزها، فاینانس و قدرست دولت ها را به چالش خواهد کشید.
وی گفت: من فکر می کنم تمامی این ارزها، تبدیل پلی برای رسیدن به آنچه محیط بیت کوین محسوب می شود خواهند شد. این سرمایه گذار بزرگ بر روی پروژه بیت کوین همچنین در ادامه سخنان خود تاکید کرد که نهادهای رگولاتوری آمریکایی در پی دست اندازی بزرگی بر کلیت مجموعه بیت کوین، بلاک چین و زمینه های مرتبط با این موضوعات هستند.
وی به عنوان مثال با اشاره به ارز دیجیتال لیبرا گفت که پیش از راه اندازی این ارز دیجیتال، طبیعتا هیچ نیازی به وضع مقررات رگولاتوری برای نظارت بر این ارز در بازار نیست، اما این فرآیند در حال انجام است.
درپر گفت: ما در حال تدوین مقررات پیش از ابداع هستیم – فیس بوک تازه ایده لیبرا را مطرح کرده و آنها حتی هنوز قادر به جا به جایی این ارز هم نیستند، در حالیکه رگولاتورها سایه سنگین خود را بر روی لیبرا افکنده اند.
لازم به ذکر است ارز دیجیتال بیت کوین، پس از یک هفته افت قیمت قابل توجه که ناشی از به چالش کشیده شدن ارزهای دیجیتال از سوی کنگره آمریکا بود، از امروز، دوشنبه، روند صعودی آرام خود را مجددا آغاز نموده است.
درپر همچنین هفته گذشته حملات لفظی تند و کم سابقه ای علیه اقدام دولت هند برای وضع مقررات مبادله ارزهای دیجیتال در این کشور کرده و این دست اقدامات را مایه تایف و ناشی از فساد قلمداد کرد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ